1. FC Neusohl - TIGERS UNITED 5:6 (3:3)

04.06.2011 21:00

Zrejme jeden z najťažších zápasov, ktorý sme v tejto sezóne absolvovali, hlavne kvôli dvom faktorom - udržanie si 100% zisku bodov v lige + veľká absencia v tomto zápase. O kvalite súpera netreba hovoriť, kde najväčšie problémy robil P. Loučka svojou rýchlosťou a technikou počas celého zápasu. Sám nám strelil 4 góly z piatich. Zápas mal zlý začiatok z nášho pohľadu, keď už do 10. minúty sme prehrávali 0:2. Podarilo sa nám však vyrovnať na 2:2, no súper znovu išiel do vedenia gólom, na ktorý sa nám podarilo veľmi rýchlo odpovedať a uhrať polčasový nerozhodný výsledok. V druhom polčase sme si dávali pozor hlavne v zadných radoch, vsietili sme 2 góly a ukľudnili sa, no súper sa dotiahol na stav 5:5, ktorý by zrejme bol spravodlivý pre obidva tímy. Avšak úspešnú sezónu sme zavŕšili gólom na 6:5 asi 2 minúty pred koncom. Priam vydrené víťazstvo sme zapili šampusom a k Mirovim 30-tim narodeninám sme si pochutnali aj na krásnej torte v tvare nášho dresu s číslom 7.

Góly: Širka 3, Václavík 2, Spišiak

ŽK: Širka

Nehrali: Skubinčan, Majer, P. Petrán, Baranyai, L. a Ľ. Babušák