Androméda - TIGERS UNITED 5:7 (2:3)

24.10.2009 16:00

Zápas sme začali vo veľkom štýle, keď sme zhruba do 10. min viedli 3:0. "Netradične" sme znovu poľavili a súper do polčasu znížil na 3:2, čo nám zväzovalo nohy. Druhý polčas sa nám podarilo opäť zvýšiť náskok na rozdiel 3 gólov na 5:2 a potom prestrelka pokračovala, hra sa prelievala z jednej strany na druhú. Za stavu 7:3 sme sa hrnuli nezmyselne dopredu, z čoho pramenili paradoxne nebezpečné brejky pre súpera, ktorý vlastne musel hrať a nám stačilo udržiavať hru v našich rukách. Mrzí zahodená penalta v mojom podaní (Woko) a následne aj šanca, kde som zasebčil, brankár mi loptu vypichol a bol z toho protiútok. Na záver treba povedať, že sme odohrali jeden z najhorších zápasov v doterajšom priebehu sezóny (po taktickej stránke), nedisciplínovane sme sa snažili všetci útočiť, ale na druhej strane môžme byť spokojní s 3 bodmi, zrejme zaslúžene. Okrem malého šikovného útočníka Andromédy M. Rýsa sme v obrannej fáze nemali väčšie problémy.

Góly: M. Mikula 2, Ľ. Syč 2, P. Skubínčan, M. Majer, M. Baranyai

Nehrali: Števo, Šimon