FC Nemce - Tigers United 11:5 (4:1)

19.10.2013 18:00

S ambicióznym súperom sme už od začiatku ťahali za kratší koniec, keď sme ako prvý inkasovali. Zápas bol svižný a hralo sa vo vysokom tempe, ktorým sme sa museli prispôsobiť najmä súperovi. Individuálne (niekedy zbytočne) sa často snažil presadiť Poliš, no vyšlo mu to iba raz, keď vyrovnával na 1:1. Prvý polčas vsietil góly už len súper a do prestávky sme išli s 3-gólovým mankom. Zlomovým momentom zápasu boli 3 rýchle góly hneď na začiatku 2. polčasu. Ťahúň Nemiec - Varga sa presadil 7-krát a v spolupráci s Krajčírom tvoria momentálne v lige najúdernejší útok. Vynikajúco zachytali aj brankári. Za stavu 9:2 asi 10 minút pred koncom dostal z blízka loptu do hrude náš brankár, čo mu nedovolilo pokračovať v hre a zápas dochytal Woko. V závere zápasu ešte zachutilo aj Václavíkovi a skompletizoval si hetrik. Pár úspešných zákrokov v bráne si pripísal aj Woko a dokonca vybojovaním lopty na polovici ihriska a po narážačke až pred šestku sa zaslúžil aj o prvý gól v tejto sezóne pre Paťa Petrána. Okrem neho premiérovým gólom zažiaril aj Poliak.

Góly: Václavík 3, P. Petrán, Poliak

Nehrali: Spišiak, Baranyai, Hríbik

Diskusná téma: FC Nemce - Tigers United 11:5 (4:1)