Maxo - Tigers United 6:6 (2:6)

12.05.2012 12:00

Zápas dvoch rozdielnych polčasov. Prvý polčas sme hrali viac s loptou, netlačili sme všetko dopredu, čo nám prinieslo aj úspech. Avšak prvý gól sme inkasovali my, po strate lopty na polovici ihriska. Následne sme vývoj zápasu otočili v náš prospech až na pekný odskok 4 gólov na 5:1 po pekných akciách, či strelách, keď sa presadil peknými strelami Juro, tiež peknými gólmi Stano. V tomto zápase opäť raz sa zdalo, ako by Stano hral bez chuti, ležérne a bez väčšieho dôrazu v súbojoch. Málokto by za stavu 6:2 povedal, že nepremenené šance v 1. polčase nás budú mrzieť. Prvý polčas nevyšiel Hríbikovi, ktorý nepremenil určite aspoň 3 gólové šance. Druhý polčas mal podobný priebeh, avšak na rozdiel od prvého, súper sa dostával viac do šancí, najmä z protiútokov. Dokázal vsietiť 4 góly a my ani jeden, ani z vyložených šancí. Myslím, že sa to nazýva urazenie športového šťastia. Remíza však v tejto zostave by mala byť potešujúca, no menej potešujúce je to, že sme si premrhali 4-gólové vedenie, ktoré mohlo byť aj vyššie a nikto by nič nepovedal. Takto sme ešte zamiešali karty na popredných priečkach tabuľky a musíme si dávať pozor na podobné zápasy. Posledné 4 kolá nás nečakajú ľahkí súperi a nikto nám 3 body nedaruje za takýto výkon...

Góly: Václavík 2, Veselovský 2, Skubinčan, M.Petráň

Nehrali: Hronský, Spišiak, Baranyai, Majer

Brankár: Širka

Diskusná téma: Maxo - Tigers United 6:6 (2:6)