Tigers United - Drink Team 4:4 (2:4)

03.04.2010 11:00

Prvý zápas jarnej časti sme nezačali najlepšie. Pri absencii dôležitých hráčov hlavne obrana dostávala rany. Po našich individuálnych chybách sa súper dostal do vedenia 3:0 veľmi rýchlo. Novú krv do nás vlial gól na 3:1 prízemnou strelou z diaľky k tyčke, keď mal brankár zakrytý výhľad. Avšak znovu prišla chvíľka našej obrany, kde pri nedôraze to bolo opäť o 3 góly, čo však vzal do vlastných rúk Koška, ktorý obohral obrancu a z uhla ponad padajúceho brankára znížil na 4:2, ako aj skončil polčas. Do druhého polčasu sme si povedali pár kritických slov a zahryzli sme sa do súpera, dovolili sme im len pár nebezpečných brejkov, pri ktorých sa ukázal aj náš brankár v lepšom svetle. Tento polčas bol v našej réžii, keď sme dobývali hostujúcu bránu, avšak podarilo sa nám "len" vyrovnať. V poslednej minúte vyškriabal loptu rukou z brány súperov hráč, z čoho rezultovala červená karta a penalta, brankár ostal stáť v strede brány a Šimonovu nedôraznú strelu vyrazil (škoda, mohol byť pekný obrat zápasu). Pri pohľade na výkony oboch tímov v 1. a 2. polčase je zrejme remíza zaslúžená.

Góly: Širka, Ďurica, Spišiak, Majer

Nehrali: Bary, Ľubo, Skubi, Paťo