Tigers United - Lazio 4:2 (2:1)

11.10.2014 15:00

Po 2 výhrach v rade sme mali chuť získať ďalšie 3 body. Zápas sme odohrali bez nášho brankára, no veľa práce v bráne nebolo. Po pár minútach zaskočil pozemnou strelou k tyči hráč Lazia a otvoril tak skóre. Inkasovaný gól nás prebral a začalo sa dobývanie brány Lazia. Do polčasu sme otočili stav na 2:1, keď kritizovaný Hríbik asistoval a sám aj strelil gól. Lazio už v prvom polčase nedokázalo premeniť ani jednu svoju šancu. Druhý polčas sa niesom v duchu udržania výsledku, či pridania ďalšieho gólu. Vyrovnanie pre Lazio mohla priniesť nariadená penalta, no tá skončila len na konštrukcii brány. Nakoniec sa nám podarilo odskočiť na rozdiel 2 gólov a hrať s väčším kľudom. Za stavu 3:1 sme mali niekoľko možností zvýšiť náskok, no miestami to vyzeralo, akoby nikto nechcel streliť gól. Vyvrcholením toho bola strata lopty v útoku pred súperovou šestkou a ten sa pokúsil spoza polovice ihriska prekvapiť nášho vybehnutého brankára. V konečnom dôsledku sa mu to aj podarilo, keď po nevydarenej skákajúcej strele už cúvajúci brankár nestihol chytiť loptu do rúk a bolo znížené na 3:2. Táto situácia pobavila všetkých aktérov zápasu aj divákov. Na jeho obranu však v druhom polčase vytiahol pár brankárskych zákrokov. Pri hre súpera bez brankára sme si už nenechali streliť gól, ba naopak, my sme pohrozili, keď Petrán nenamieril presne z našej polovice do odkrytej brány. Definitívu priniesol až únik Skubinčana, ktorý následne nahral pred prázdnu bránu Václavíkovi a ten uzavrel zápas gólom na 4:2.

Góly: Václavík 2, Hríbik, Spišiak

ŽK: Hríbik

Brankár: Širka

Nehrali: Šimiak, Nesteš, Hronský

Diskusná téma: TIGERS UNITED - Lazio 4:2 (2:1)

association femme maroc aretenb.se

aretenb.se | 11.05.2020

Hi there to every body, it's my first go to see of this web site; this web site contains remarkable and genuinely excellent information designed for readers. frani.aretenb.se/useful-tips/association-femme-maroc.php association femme maroc

slipa bänkskiva maskin tastyandinteresting.be

tastyandinteresting.be | 11.05.2020

Pretty section of content. I simply stumbled upon your site and in accession capital to assert that I acquire in fact loved account your blog posts. Anyway I'll be subscribing to your feeds and even I fulfillment you get admission to constantly fast. tastyandinteresting.be/relaxation/driekwart-jurk-met-split.php slipa bänkskiva maskin

dermalex acne cream aretenb.se

aretenb.se | 10.05.2020

I've read some excellent stuff here. Definitely price bookmarking for revisiting. I wonder how a lot attempt you set to make this kind of fantastic informative web site. frani.aretenb.se/for-men/dermalex-acne-cream.php dermalex acne cream