TIGERS UNITED - VKK 7:2 (4:2)

08.06.2013 16:00

Posledný zápas sezóny sme znovu začali netradične s Wokom v bráne, keďže náš brankár má problémy s časmi zápasov :). Rýchlo sme viedli 2:0, no VKK taktiež hrozilo nepríjemnými strelami, najme v podaní P. Maďara. Podarilo sa im dokonca vyrovnať na 2:2, keď raz ostal Maďar sám pred brankárom a druhý krát po peknej krížnej prihrávke pred bránu, nemal hráč problém doraziť loptu do prázdnej brány. Naša odpoveď nenechala na seba dlho čakať a do polčasu sme upravili výsledok na 4:2. Asi 5-10 minút pred koncom 1. polčasu sa do brány dostala naša ligová jednotka, ktorá už do konca zápasu za svoj chrbát nepustila gól. Naopak my sme pridali ešte 3 a tak sme sa radovali z istého 3. miesta, priebežne hneď po zápase sme boli na 2. mieste. Electric Blue však svoj zápas zvládol a predbehol nás v konečnej tabuľke ligy. Za zmienku stojí 6 gólov Václavíka, ktorý si tým potvrdil pozíciu najlepšieho strelca v 2. lige.

Góly: Václavík 6, Baranyai

Nehrali: Spišiak, Hríbik, Poliak, Skubinčan

Diskusná téma: TIGERS UNITED - VKK 7:2 (4:2)