Unios - Tigers United 6:5 (5:0)

14.05.2016 19:00

V tomto zápase sme pokračovali v trende jari, keď skoro v každom zápase sme mali veľmi zlý prvý polčas, tento krát to bolo 0:5, čo je už slušný odskok súpera. Aj napriek vyloženým šancám sme gól v 1. polčase nestrelili. Dobrá nálada nás však neopúšťala, na pár malých hádok sme sa zomkli a v druhom polčase sme predviedli málo vídané divadlo, keď sme dokázali aj vďaka niektorým pekným akciám vyrovnať na 5:5 a súper nevedel, čo sa to deje. Nakoniec si však víťazstvo zabezpečil zhruba 5 minút pred koncom zo spornej situácie, keď boli nášmu hráčovi odpískané 3 body (neúmyselný jemný dotyk pätou - nevedel ani kde je lopta). Diskutovali sme s rozhodcom, čo by najmä hráči na ihrisku nemali, čo využil Unios a po rýchlej rozohrávke z blízka prekonali nášho brankára. Záver zápasu (asi 3 minúty) sme skúsili power play, no aj napriek dvom sľubným šanciam sme už gól nevsietili.

Góly: Baranyai 2, D. Petrán 2, Širka

Zostava: Hronský - Skubinčan, Širka, Baranyai, P. Petrán, D. Petrán, Hojda, Šimiak, Spišiak