Predsezónny turnaj 7.4.2013

Za prevažne zamračeného počasia sme v oklieštenej zostave absolovali prvý turnaj na umelej tráve tento rok.

Turnaj sa konal systémom 2 tabuliek po 5 tímov. Do finále postúpili prvé tímy a do zápasu o 3. miesto postúpil tímy z 2. miesta.

Do prvého zápasu proti Bežnému Štandardu sme nastúpili s otázkami, čo môžme očakávať od pozliepanej zostavy. Nebol to z našej strany najistejší výkon, no po oťukaní sa hral vyrovnaný zápas. Rozhodol jediný gól Skubiho po strele od tyčky. Skubi dokonca pri nájazde s Paťom mohol skórovať aj svoj druhý gól, no lopta skončila na tyči. Vyloženejšie šance sme súperovi neponúkli a tak sme sa tešili z prvého víťazstva.

Druhý zápas bol zjavne ľahší a uvoľnenejší, keďže sme nastúpili proti tímu Salve, ktorý na turnajoch nezvykne podávať najlepšie výkony. Skóre 6:0 sme si zapísali do tabuľky a tak zvýšili svoje šance na prvenstvo.

Najťažší zápas sme absolvovali proti tímu Wild Wolves, ktorému chytal extraligový brankár Miňo Majling. Prvú polovicu zápasu sme boli aktívnejší tímom, dokázali sme si vypracovať viacero šancí, no ujala sa len jedna, keď na polovici ihriska Woko odobral loptu obrancovi a v šanci 2 na 1 sme skórovali. Opečiatkovali sme v zápase aj tyčku, no napokon sme sa obávali ešte o výsledok, keď druhú polvicu zápasu bol súper aktívnejší a mal aj viacero lepších šancí, no neinkasovali sme ani v 3. zápase. Zápasu by možno viac svedčila remíza.

V poslednom zápase skupiny nám nešlo už o nič, no nenechali sme veľa šancí súperovi. Peknými kombináciami sme rozoberali obranu Pizza lásky a nadelili nádielku 8 gólov. Ani v 4. zápase sme neinkasovali gól a skončili tak v tabuľke na 1. mieste s úctyhodným skóre 16:0.

Vo finále sa zaslúžene stretli najlepšie 2 tímy turnaja. Zo začiatku sa hrala vyrovnaná partia, no časom prebral iniciatívu favorit turnaja, tím Radiátory, ktorý bol zložený z hráčov 1. ligy, extraligy, či dokonca aj 2. najvyššej futsalovej ligy - Openligy. Asi najväčšia našu šancu mal Hríbik, ktorý sa ocitol na chvíľu sám pred brankárom, no lopta mu odskočila. Ako prví sme však inkasovali my po zahratí rohu a strele z prvej z hranice šestky. Po tejto situácii sme začali hrať otvorenejšie, hralo sa hore dole, skvelými zákrokmi nás od inkasovania druhého gólu zachránil aj Mišo v bráne. Vyrovnávajúci gól vypracoval Náčin, keď sa presadil pri čiare a krížnou prihrávkou pomedzi nohy súpera nahral presne pred bránu Wokovi, ktorý sa dorážkou k tyčke nemýlil. Keďže gól už vo finále nepadol, rozhodnúť museli pokutové kopy. Za nás kopal Woko, Skubi, Greško, 4. sériu nepremenil Hríbik a keďže súper gól dal, bolo rozhodnuté.

Tigers United - Bežný štandard 1:0

Tigers United - FC Salve 6:0

Tigers Untied - Wild Wolves 1:0

Tigers United - Pizza láska 8:0

Finále

Tigers United - Radiátory 1:1 (p.k. 3:4)

Zostava:

Skupina: Hronský - P. Petrán, Skubinčan, Širka, Hríbik, Náčin, Sásik

Finále: Hronský - Skubinčan, Širka, Hríbik, Necpal, Náčin, Sásik, Greško

 

LUPI  NAPÍSAL:

RADIÁTORY SI ODNÁŠAJÚ POHÁR Z TAMI ARÉNY

:: foto grafie ::

1.miesto: FC RADIÁTORY
2. miesto: TIGERS UNITED
3. miesto: WILD WOLF
4. miesto: 1.FC MULTIVITAMÍN

V sobotu 6.4.2013 sa v Sásovskej TAMI ARENE uskutočnil PREDSEZÓNNY CUP. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev, ktoré sme rozdelili do dvoch skupín. Po odohratí zápasov v základných skupinách pokračoval turnaj zápasmi o konečné umiestnenie.

VÝSLEDKY SKUPINA A: Pizza Láska- Wild Wolf 1-2, Bežný Štandard- Tigers 0-1, Salve- Pizza Láska 0-4, Tigers – Salve 6-0, Pizza Láska- Bežný Štandard 3-3, Wild Wolf- Salve 8-1, Tigers –Wild Wolf 1-0, Pizza Láska – Tigers 0-8, Salve – Bežný Štandard 0-3, Wild Wolf- Bežný Štandard 2-1

TABUĽKA SKUPINA A
1. TIGERS UNITED 12b
2. WILD WOLF 9b
3. Bežný Štandard 4b
4. PIZZA LÁSKA 4 b
5. SALVE 0b

VÝSLEDKY SKUPINA B: Predajná- Multivitamín 0-2, Stoka-Radiátory 1-0, Márna Snaha –Predajná 2-1, Multivitamín –Stoka 2-0, Radiátory – Márna Snaha 6-2, Predajná- Stoka 1-4, Multivitamín – Radiátory 0-7, Márna Snaha – Stoka 5-2, Predajná- Radiátory 2-5, Multivitamín- Márna Snaha 3-1

TABUĽKA SKUPINA B
1.RADIÁTORY 9b
2 MULTIVITAMIN 9b
3. MÁRNA SNAHA 6b
4. STOKA 6b
5. FC PREADAJNÁ 0b

ZÁPAS O 3. MIESTO:

MULTIVITAMÍN – WILD WOLF 2-2 na pokut. kopy 3-2 (Kušion, Topercer – Chmelík, Šipula)

FINÁLE TURNAJA

RADIÁTORY - TIGERS UNITED 1-1 na pokut. kopy 2-1 (Belko - Širka)
O víťazovi turnaja podobne ako v súboji o 3 miesto rozhodli až pokutové kopy.

Na záver turnaja sme odovzdali víťazné trofeje a vecné ceny mužstvám umiestneným na „pódiu“. Zároveň sme vyhodnotili najlepšieho hráča turnaja, ktorým sa stal PETER VÝLUPOK /Radiátory/

V mene OZ Športové aktivity BB, srdečne ďakujeme všetkým mužstvám za účasť.

Zápasy rozhodoval: Hlucháň a Faško

LUPI

Zdroj: https://tamiarena.sk/index.html

Až na penalty, ktoré píše že 2-1 to napísať správne z nášho pohľadu :).