Nočný turnaj 25.8.2014

Na nočnom turnaji sme sa predstavili len s našimi hráčmi, už aj s posilami do najbližšej sezóny. V zostave chýbal iba Šimon a Skubi. Obsadenie turnaja bolo slušné, keď asi najväčším favoritom na víťaza bol tím z extraligy - Juniors. Turnaj sa hral v základnej časti 2x15 minút a vo vyraďovacích kolách 2x10 minút.

Skupina A

Juniors, Hronsek Stars, Strechy BB, Joga Bonito

Skupina B

Tigers Untied, Xanto ZV, Môlča Team, FK Plus

Tigers United - Xanto ZV  5:3 (3:1)

S týmto tímom sme sa ešte nikdy nestretli, takže sme nevedeli čo očakávať. V aktuálnej sezóne Xanto ZV skončilo vo Zvolenskej 1. lige na 7. mieste. Viedli sme vyrovnanú partiu, rýchlo sme prehrávali 1:0 no do polčasu sme ešte otočili na 3:1. Xanto zabralo v 2. polčase, keď dokázalo vyrovnať. My sme však nezložili zbrane a dvomi gólmi sme dosiahli na prvé veľmi dôležité víťazstvo na turnaji.

Tigers United - Môlča 7:0 (4:0)

V tomto zápase sme hrali veľmi pekný a rýchly futbal. Môlča pozbieraná a doplnená dobrými futbalistami na nás nestačila po žiadnej stránke a prevalcovali sme ju o 7 gólov.

Tigers United - FK Plus 4:3 (2:2)

V tomto zápase by nám za istých okolností vďaka dobrému skóre mohla stačiť na 1. miesto v tabuľke aj prehra, no to sme nechceli dopustiť. Úvod zápasu zvládli lepšie hráči FK Plus, keď išli do vedenia. Nič sme nechceli nechať na náhodu a podarilo sa nám vyrovnať. Víťazstvo v zápase sa nerodilo ťažko, keď ešte do polčasu sme znovu prehrávali a vzápätí sme opäť vyrovnali. Druhý polčas sme zvládli lepšie a po výhre sme sa s plným počtom bodov tešili na semifinále. V zápase videli červené karty hráč Plusu Tajboš a z nášho tímu Šimiak.

SEMIFINÁLE

Tigers Untied - Hronsek Stars 1:0 (0:0)

O víťazstve 1:0 rozhodla chyba múru, keď z priameho kopu pomedzi nohy hráčov v múre skóroval Václavík. Zápas sa hral vo vysokom tempe.

FINÁLE

Tigers United - Xanto ZV 2:2 (1:1)   (6:5 na penalty - Václavík 3x, Šimiak 2x, Baranyai)

Na zápase bol zaujímavosťou fakt, že sme sa stretli už v základnej skupine, kde sme zápas zvládli lepšie my, no finále už bola iná káva. Úvod zápasu sme cítili prestoj po náročných zápasoch a rozbiehali sa veľmi pomaly. Inkasovali sme úvodný gól, na ktorý sme dokázali odpovedať do polčasu. Tempo zápasu bolo dobré, no odohraté zápasy v nohách poznačili výkon oboch tímov. Druhý polčas sme opäť prehrávali, keď sme inkasovali 4 minúty pred koncom na 1:2. Asi 2 minúty pred koncom po získaní lopty na polovici ihriska, rýchlej kombinácii po pravej strane vyrovnával zakončením do odkrytej brány Václavík a bolo vyrovnané. Do konca zápasu sa už stav nezmenil a o víťazovi rozhodli penalty, v ktorých jedinú penaltu chytil Mišo a tak sme sa tešili z víťazstva.

Najlepším strelcom turnaja sa stal Stano Václavík a tak mu pribudla do zbierky ďalšia soška.

Zostava: Baranyai, Petrán, Širka, Hríbik, Václavík, Šimiak, Hronský, Nesteš

Diskusná téma: Nočný turnaj 25.8.2014