Turnaj o putovnú paštiku 22.2.2015

V improvizovanej zostave sme sa zúčastnili turnaja obsadeného 8 tímami. Turnaj sa nám opäť vydaril a prešli sme ním bez jedinej prehry. Okrem našich hráčov sme tím nútene doplnili o dvoch Michalov - Vodecký a Čief. Zostava sa nám miešala počas celého turnaju, keď po polčase štvrťfinálového zápasu odišiel Skubi. Mišo Čief si zahral posledný zápas v tabuľke, štvrťfinále a semifinále. Mišo Vodecký pomohol v semifinále a vo finále turnaja. Zápasy sa hrali 2x10 minút a rozhodoval Vlado Kosec.

V tabuľke sme obsadili 1. miesto, keď o skóre za nami zaostal tím VNJ, 3. skončili Gumopecky a na 4. mieste Red Devils United.

Prvý zápas s Red Devils sme začali hrať 3+1, strelili sme si rýchlo vlastný gól po nedorozumení, ale ešte behom pár minút sme otočili na 2:1, keď sme stále hrali o hráča menej. Nakoniec sme zápas jednoznačne vyhrali vysokým rozdielom. Druhý zápas už bol náročnejší, no po dvoch góloch Hríbika sme zvíťazili aj v tomto zápase. Tretí zápas prišlo naše prvé trápenie na turnaji, najmä v zakončení. Polčasový výsledok 0:2 nevyzeral moc sľubne, no dokázali sme nakoniec prekonať brankára 2-krát, čo nám zabezpečilo 1. miesto. Nechytateľným špicom pod brvno sa predviedol Čief a druhý gól si vsietil vlastný hráč po Čiefovom strieľanom centri. Ďalšie trápenie prišlo vo štvrťfinále, keď sme ako favorit nevedeli dať gól tímu zo 4. miesta z druhej tabuľky asi 15 minút. Nakoniec sa podarilo prekonať brankára 3 gólmi a tešili sme sa z postupu do semifinále, kde sme natrafili opäť na súpera zo základnej časti a opäť sme prehrávali 0:2, tento krát však druhý gól strelili až na začiatku druhého polčasu. Tím VNJ však opäť zažil šok v zápase s nami, keď prišiel o 2-gólové vedenie a dokonca tretím gólom sme si zabezpečili postup do finále. Finále sa nieslo už v našej réžii, kde sme narazili na tím Pizza láska. Prevahu v zápase sme pretavili na vedenie 2:0 už v prvom polčase, no ešte "do šatne" sme inkasovali gól z priameho kopu. Druhý polčas sme poistili vedenie jedným gólom a tešili sme sa z 1. miesta na turnaji.