FC Corgoň Pub Riečka - Tigers United 9:18

11. kolo

VOĽNO

10. kolo

2. MK Tami - Tigers United 2:10 (0:6)

So známym súperom, ktorý má najmä skúsených hráčov sme si hrali svoju hru, keď prvý polčas sme im nedovolili vsietiť ani jeden gól. Druhý polčas bol nervóznejší, začali hrať tvrdšie, no žiadnu drámu sme nepripustili a dotiahli zápas do presvedčivého víťazstva.

Góly: Václavík 4, Šimiak 4, Greško, Širka

9. kolo

S tímom z posledného miesta tabuľky sme si vytvorili 4-gólový náskok už v prvom polčase, keď ešte do polčasu korigovali na 4:1. Druhý polčas sme trošku znervózneli, keď sme nechali súpera dotiahnúť výsledok na 7:5, no nakoniec sme zápas odohrali bez väčších problémov a potvrdili rolu favorita.

Góly: Václavík 5, Šimiak 3, Baranyai

8. kolo

ŠKP B200 - Tigers Untied 4:15 (2:5)

Zápas prebiehal v pohodovom tempe, keď značne oslabený tím ŠKP nemohol odolávať nášmu tlaku.

Góly: Václavík 6, Nesteš 3, Petrán 2, Petrán 2, Šimiak, Greško

7. kolo

Tigers United - Trend 3:5 (1:3)

So skúseným tímom doplneným mladými hráčmi sme prehrávali už 0:3, podarilo sa nám do polčasu streliť aspoň 1 gól, ktorý nám dal nádej skúsiť niečo so zápasom spraviť. V druhom polčase sa hral svižný futbal. Za stavu 2:3 mal veľkú šancu po prihrávke z priameho kopu Širka, no prekopol odkrytú bránu. Nakoniec sa nám podarilo vyrovnať, no zlomil nás inkasovaný gól ihneď po rozohrávke súpera, keď si nešťastne zrazil loptu do siete Erik. So zápasom sme už nedokázali nič viac spraviť a dokonca sme ešte jeden gól inkasovali tesne pred koncom.

Góly: Šimiak 3

6. kolo

TriPe - Tigers United 4:8 (1:4)

Ťažký zápas sme nemohli začať lepšie, keď už v prvej minúte Petráň zle trafil loptu, no tá prišla presne na nohu Václavíka, ktorý skóroval na 1:0. Následne krížnou strelou zvýšil náskok Baranyai. Na 3:0 premenil svoju šancu Václavik, keď mu po vypichnutí lopty poslednému obrancovi prihával Šimiak pred prázdnu bránu. Do polčasu sa ešte raz presadil Václavík po načasovanej prihrávke pred bránu od Širku. TriPe dokázalo do polčasu znížiť jedným gólom, keď Petrán podbehol loptu a súper sa ocitol v šanci, ktorú premenil. Druhý polčas sme inkasovali na 4:2 po strate Šimiaka. Na 5:2 nahrával Šimiakovi do prázdnej brány nezištnou pätičkou Karcel. Ďalší gól priniesla kombinácia Václavík-Širka-Václavík. Hneď po rozohrávke sme však inkasovali, keď akciu po čiare a následnou prihrávkou pred bránu, zakončil súper golom, keď si hráča neustrážil Bary. Drámu ešte mohol priniesť gól, ktorý sme inkasovali na 6:4 po zlej prihrávke Václavíka. O posledné dva góly v zápase sa po vzájomnej spolupráci pričinili Václavík a Karcel, keď najskôr prvý menovaný vysunul Karcela a ten sa nemýlil na 7:4. Bodku zápasu dal Václavík po prihrávke od Karcela pred poloodkrytú bránu. Zápas prebiehal v nervóznom duchu, no uhrali sme dôležité 3 body v boji o špic tabuľky.

Góly: Václavík 5, Šimiak, Baranyai, Mi. Karcel

5. kolo

Tigers United - Pingoši 9:6 (4:3)

Zápas ako na hojdačke sme viedli už 2:0, s čím sme sa uspokojili a súper otočil na 2:3. Zabrali sme však ešte pred polčasovou prestávkou a otočili vývoj na 4:3. Zo straty vedenia v prvom polčase sme sa nepoučili a hneď po polčase sme opäť prehrávali o gól. Ukľudnenie prišlo až po našej kanonáde, keď piatimi gólmi v rade sme definitívne otočili vývoj na výsledok 9:5. Pingoši dokázali ešte korigovať skóre jedným gólom, no na viac sa už nezmohli.

Góly: Václavík 4, Šimiak 3, Greško, Širka

4. kolo

FC Joga Bonito - Tigers United 7:4 (2:3)

Dobre sa vyvíjajúci zápas v náš prospech, keď sme viedli už 3:1 a zahodili viacero príležitostí. Zníženie stihla Joga ešte do polčasu na 3:2. Debata cez polčas o možnosti podcenenia, či chýbajúcich premieňaniach šancí sa začala napĺňať hneď v úvode 2. polčasu, keď Hríbik mal tutovku do prazdnej brány, no nepremenil. Zápas Joga otočila na 3:4, keď sme začali hrať powerplay a Nesteš vyrovnal. Nabudení na otočku sme pokračovali v powerplay, no inkasovalie sme 2 góly, čím sme už vzdali možnosť vyhrať v zápase. Posledný gól na 7:4 z diaľku už len korunoval naše trápenie v zápase a museli sme sa zmieriť s prvou prehrou v sezóne.

Góly: Václavík, Petráň, Petrán, Nesteš

3. kolo

Tigers United - FC Dan 4:3 (2:2)

Vo vyrovnanom zápase sme viedli 2:0, do polčasu súper vyrovnal. Začiatkom druhého polčasu Hríbik tečoval strelu súpera a prehrávali sme 2:3. O vyrovnávajúci gól sa postaral Václavík, keď svojou sťahovačkou vyrovnal, aby nakoniec Hríbik našiel z rohu Erika Petráňa na šestke a ten skóroval na konečných 4:3.

Góly: Václavík 2, Šimiak, Petráň

Zostava: Karcel Martin - Šimiak, Sliacky, Petrán, Petráň, Hríbik, Baranyai, Václavík

2. kolo

Erima "98" - Tigers United 2:7 (0:4)

Druhé kolo sme chceli nadviazať na úspech z prvého kola, keď sa nám to aj darilo bez väčších problémov, najmä po polčase sme sa mohli tešiť z čistého konta, čo je v tabuľke veľmi dôležité. Až na pár nervóznych okamihov, keď súper hral veľmi agresívne sme zápas mali vo svojich rukách a po pekných akciách sme prestrieľali súpera.

Góly: Šimiak 3, Petrán, Petráň, Hríbik, Baranyai

Zostava: Karcel Martin - Šimiak, Sliacky, Petrán, Petráň, Hríbik, Nesteš, Širka, Baranyai, Václavík

1. kolo

Tigers United - EFCE Brocak 11:3 (6:0)

Zápas sa začal v našom vysokom nasadení, keď sme chceli nadviazať na posledné (2 roky staré) úspechy nášho tímu, no tentokrát sme boli zúčastnení s rôznymi hráčmi, čo však vôbec nezmenilo dojem iniciatívneho tímu ísť za najlepšími výsledkami už od začiatku sezóny a hneď sme otvorili skóre. V zápase sme dominovali, pridávali jeden gól za druhým a do polčasu si vytvorili luxusný náskok. Zápas sme hrali s chuťou a napriek inkasovaným gólom sme podali dobrý výkon, ktorý korunoval dvojciferným výsledkom, keď súper dohrával bez svojho brankára a bez motivácie.

Góly: Václavík 5, Šimiak 3, Petráň 2, Baranyai

Zostava: Karcel Martin - Karcel Milan, Šimiak, Petrán, Petráň, Širka, Václavík, Baranyai