1.FC Multivitamín - TIGERS UNITED 3:7 (1:0)

13.10.2012 18:00

Na zápas proti nášmu rivalovi sme sa veľmi tešili a konečne sme sa zišli v plnom počte. V hlavách sme išli do zápasu s nutnosťou vyhrať, aby sme si udržali 2. miesto v tabuľke a tým sa priblížili k splenniu nášho jesenného cieľa. Prvý polčas sme nedokázali streliť gól ani z vyloženejších šancí. Na obidvoch stranách sa predviedli v dobrom svetle brankári, no náš predsa len jeden gól pustil po našej chybnej rozohrávke obrany. Do druhého polčasu sme išli odhodlaní hrať ešte aktívnejšie a dôraznejšie v zakončení. Vyrovnávajúci gól vsietil Šimon z priameho kopu, keď sa rozostúpil múr. Otočku na 2:1 zaistil Woko, keď po krížnej prihrávke Šimona z prvej trafil spoza šestky odkrytú bránu. Na 3:1 zvyšoval Václavík, keď sa presadil z otočky na hranici šestky. Zníženie stavu na 3:2 však opäť Mulťáci predviedli so šťastím, keď po rohu prudkú strelu pred brankárom tečoval nechytateľne Woko. Na 4:2 skóroval opäť Václavík strelou spoza obrancu, podobne na 5:2 zvyšoval Poliak. Šiestym gólom zavŕšil Václavík svoj hetrik nechytateľnou prudkou strelou do bližšej šibenice, keď takmer zranil Miguela. Skazu Mulťákov zavŕšil nakoniec Šipi, ktorý si zrazil loptu od Šimona do vlastnej brány. Do konca zápasu sme si tak nakoniec vytvorili 4-gólový rozdiel, keď stav korigoval ešte jedným gólom súper. Multivitamín bol taktiež v dobrej zostave, najviac im však zrejme chýbal zranený Šifo, ktorý by určite vedel narobiť pár kolotočov v našej obrane. Zápas sa hral v priateľskom duchu, bez kariet.

Ak sa nemýlim, tak si stále držíme neporaziteľnosť v súťažných zápasoch s Multivitamínom.

Góly: Václavík 3, Spišiak 2, Poliak, Širka

Nehrali: P. Petrán (bol, ale nehral pre chorobu)