Chalani - TIGERS UNITED 3:7 (1:3)

29.09.2012 19:00

V tomto zápase sme natrafili s pomerne širokou absenciou na súpera, ktorý bol aktuálne na 1. mieste s rovnakým počtom bodov, ako my, avšak menej gólov inkasoval. Podarilo sa nám ísť do vedenia, no súper dokázal vyrovnať a tak sa začínalo odznova. Do polčasu sme však vsietili ešte 2 góly a tak sa polčas vyvíjal pre nás sľubne s dvojgólovým vedením. Mohlo to byť aj o 3 góly, no namiesto prázdnej brány trafil Václavík len tyčku. Peknou sústavou zákrokov sa predstavil aj Mišo v bráne (Mišo to nazval breakdance), keď 3-krát zasahoval aj proti dorážkam pri zakončovaní najlepšieho hráča Chalanov, no druhý gól neinkasoval. Druhý polčas sme kontrolovali hru, sústredili sme sa na držanie lopty, z čoho padol aj po následnej kombinácii 4. gól. Náskok sa zvýšil na 5:1, no potom bol na rade súper. Za stavu 5:1 do prázdnej brány netrafil Širka, keď zrejme z podcenenia ľahkej lopty zakončoval ležérne. Následne z protiútoku sme inkasovali gól na 5:2. Posledný gól súpera, ich tretí, prišiel po priamom kope a skrumáži pred našou bránou, keď prudká strela, ktorú vyškriabal Mišo, sa po opečiatkovaní obidvoch tyčiek dostala so šťastím pred súperovho hráča a ten bez problémov vsietil gól. Záver zápasu patril znovu nám, keď sme potvrdili víťazstvo ešte dvoma strelenými gólmi. Pekné prihrávky rozdával aj Poliš, z ktorých väčšinou rezultovali zásahy do odkrytej brány. Počas zápasu sme mali peknú kulisu od fanúšikov, skalných z našich radov, čo súviselo aj so sviatkom v kalendári (Michal) a zavŕšili sme to posedením pri chlebíčkoch, čerešni a vínku... (ďakujeme Hronským). Takto má vyzerať kolektív a atmosféra po vyhratom dôležitom zápase :). Tentokrát síce bez videa, ale všetci zúčastnení podali výkon hodný duelu s vtedajším lídrom tabuľky.

Góly: Václavík 5, Spišiak, Poliak

Nehrali: Veselovský, Skubinčan, Baranyai, Hríbik

Diskusná téma: Chalani - TIGERS UNITED 3:7 (1:3)