Electric Blue - Tigers Unitd 3:10 (0:3)

27.03.2015 19:00

Prvý zápas jarnej časti sme narazili na súpera z dolnej časti tabuľky, takže sme boli miernym favoritom, keďže nám patrilo 9. miesto po jesennej časti. Nenastúpili sme v plnej sile, ale ani súper, čo nám uľahčilo tento zápas. Priebeh hry sme mali jasne pod kontrolou a oproti jesennej časti sa nám podarilo aj minimálne inkasovať. Polčasový výsledok 3:0 vystihoval našu prevahu, súper hrozil len pár šancami, s ktorými si v bráne poradil Širka. Druhý polčas pokračoval v podobnom duchu, až do stavu 9:0, približne 7 minút pred koncom, sa obranná hra spolu s brankárom vynikajúco držali. Následne však po zákroku Nesteša v šestke prišla penalta, ktorú brankár vyrazil, no zahrávajúci hráč loptu dorazil do odkrytej brány. Následne sme zvýšili skóre na 10:1 a uspokojili sa so zápasom. Pri nekoncentrácii na záver zápasu sme ešte inkasovali 2-krát, no nič to už nezmenilo na fakte, že sme odohrali dobrý zápas a radovali sa z dôležitých 3 bodov. V zápase sa presadili všetci útočníci a pridal sa k nim aj obranca Nesteš. Šimiak zahral výborný zápas a spolu s Václavíkom mali veľký podiel na presvedčivom víťazstve.

Góly: Václavík 5, Hríbik 2, Šimiak 2, Nesteš

Zostava: Širka - Nesteš, Petrán, Skubinčan, Václavík, Hríbik, Šimiak

Diskusná téma: Electric Blue - Tigers Unitd 3:10 (0:3)