Erima - TIGERS UNITED 3:11 (0:5)

25.09.2010 19:00

Do zápasu sme nastúpili v oklieštenej avšak dobrej zostave. Odhodlaní pokračovať vo víťaznom ťažení tejto sezóny sme otvorili skóre a pomaly navyšovali náskok. Polčasový výsledok 5:0 vyzeral veľmi nádejne aj čo sa týka defenzívnej činnosti, avšak súper sa dostával do šancí, ktoré aj so šťastím neskončili gólom. V druhom polčase gólostroj pokračoval a dosiahli sme ďalší dvojciferný výsledok. Podarilo sa premeniť 3 šance aj súperovi, ktorý si to určite zaslúžil za svoje snaženie. Vykartovaný Skubi sa len spokojne prizeral cez kameru a natáčal naše kúsky, či dobré, či zlé. Samozrejme, že zápas ostane pamätný hlavne preto, že MIRO sa pridal do klubu šťastne ženatých chlapov v tento deň 25.9.2010 a týmto mu srdečne gratulujeme a prajeme všetko dobré v spoločnom živote s IVKOU. Výhru venujeme hlavne jemu.

Góly: Václavík 5, Spišiak 3, Baranyai 2, Širka

Nehrali: Skubi, P.Petrán, L.Babušák, Majerko, Miro