Fox Creed - TIGERS UNITED 6:7 (4:4)

05.05.2012 18:00

Už pred zápasom priniesol nervozitu do nášho tímu zle dohodnutý dovoz nášho brankára, ktorý si vybavil priepustku z práce - ďakujeme. V tomto zápase sme v obrane veľmi neočarili, keď sme 2.krát v sezóne inkasovali 6 gólov. Zdalo sa, že by sme mohli byť tým tímom, ktorý bude dirigovať priebeh stretnutia, keď sa Václavík presadil svojou tradičnou sťahovačkou na 1:0. Následne však prišla dvojminútovka Woka, ktorý najprv netrafil pätičkou po rohu súpera tečovanú loptu v šestke a protihráč bez váhania zakončil popri brankárovi. O chvíľu na to, po prudkom centri pred našu bránu sa už Woko nevyhol lopte pred prázdnou bránou a kolenom skóroval vlastný gól na 1:2. Na 2:2 vyrovnal Juro, ktorý sám seba presviedča, či vie ešte dávať  góly :) - vie, v tomto zápase dal všetky pekné strely. O chvíľu sme však znovu prehrávali 3:2, čo bolo posledný krát v tomto zápase. Vyrovnávajúcci gól prišiel opäť po Stanovej sťahovačke. Následne po peknej akcii, kde súper reklamoval faul sme nakoniec išli do vedenia na 4:3 po Stanovej prihrávke pred bránu na Woka, ktorý odčinil aspoň jeden gól. Avšak hneď z rozohrávky sme inkasovali gól na 4:4, keď lobom za našu obranu sa presadil útočník pred Mišom bez zaváhania. Polčas tak skončil 4:4 (v zápise je 3:4).

Druhý polčas sme hrali opatrnejšie a opäť sa presadil peknou strelou Juro na 5:4. Ukľudňujúci gól z našej strany prišiel po Václavíkovej strele už do prázdnej brány, ktorú však hráč chytil rukami a tak nasledovala ČK a penalta, ktorú premenil Václavík bez problémov na 6:4. Vrásky na čele nám znovu spôsobil gól na 6:5. Gól na 7:5 môže mrzieť Fox Creed, keď sme pressingom získali loptu, konkrétne Woko, ktorý si mohol vybrať prihrávku na Stana alebo Jura na šestke. Obranca súpera sa viac sústredil na najlepšieho strelca nášho tímu, takže prihrávka smerovala na Jura, ktorý nekompromisne z prvej trafil krížnou strelou šibenicu. V tejto časti hry sme už nechceli inkasovať a dotiahnuť zápas do víťazného konca, keď zostávalo zhruba 3 a pol minúty. Podarilo sa nám to, avšak so stavom 7:6, keď gól do našej brány padol po individuálnej akcii a presadením sa cez 2 hráčov. V poslednej minúte, to mohlo byť vyrovnané, no z uhla do našej poloprádznej brány trafil hráč len bočnú sieť. Fox Creed hral veľmi dobrý zápas, ukázal aktívnu hru s loptou, chýbalo mu aj trošku šťastia, keď minimálne 2-krát trafil konštrukciu našej brány, na nedostatok šancí sa nemôžu sťažovať. Zápasu by možno viac svedčila remíza, no sme spokojní s výsledkom, aj napriek niektorým zbytočným gólom v našej bráne.

Góly: Václavík 3, Veselovský 3, Širka

Nehrali: Spišiak, Majer, Baranyai

Diskusná téma: Fox Creed - TIGERS UNITED 6:7 (4:4)