Gardena 96/Kotalští orli - TIGERS UNITED 5:7 (3:3)

14.04.2012 09:00

Ťažkú skúšku sme prežili hneď v 1. jarnom kole, keď sme natrafili na kvalitného súpera, tiež nováčika v našej lige, ktorý postúpil zo 4. ligy s 21 výhrami a 1 remízou. V 3. lige sa mu však až tak nedarí a uštedrili sme mu v 9. kole už štvrtú prehru. Nezačali sme najlepšie, keď už asi v 10. minúte sme prehrávali 0:3. V tomto momente sme začali agresívnejšie napádať súpera, čo sa aj vyplatilo a do polčasu sme vyrovnali na 3:3, čo bolo pre nás veľmi dôležité. V druhom polčase sme znovu prehrávali, no len 3:4, čo sme psychicky zvládli tiež a otočili na 6:4 strelami spoza šestky. Vrásky na čele nám spôsobil gól pár minút pred koncom na 6:5, no záver sme zvládli dobre. Držaním lopty a jednoduchými prihrávkami na vlastnej polovici sme nakoniec donútili súpera k napádaniu a nakoniec dlhou loptou na Spišiaka za obranu súpera sme spečatili výsledok na 7:5.

Góly: Širka 3, Spišiak 2, Veselovský, Hríbik

Nehrali: Václavík, Majer, Baranyai

Diskusná téma: Gardena 96/Kotalští orli - TIGERS UNITED 5:7 (3:3)