GODZILY - Tigers United 7:3 (5:1)

21.09.2013 18:00

Nevydarený najmä 1. polčas z našej strany, keď sme sa na zápas zišli s 1 hráčom na striedanie, na 2. polčas si potom prišiel zahrať Skubi. Godzilly otvorili skóre, na čo sme dokázali odpovedať pomerne rýchlo. Možno zlomový okamih 1. polčasu bola situácia, keď sme za stavu 2:1 prečísli súpera z protiútoku a v trojici sa rútili na jedného obrancu s ktorým sme si poradili, no Stano si zobral ťarchu na svoje plecia a miesto prihrávku pred prázdnu bránu volil kľučku na brankára, ktorý mu loptu zobral z nôh. Druhý polčas sme začali lepšie, strelením gólu na 5:2, čo nám ešte vykresalo iskričku nádeje, no na umne hrajúceho súpera sme už nedokázali dorásť. Za náš tím skóroval už v 2. zápase opäť len Václavík.

Góly: Václavík 3

Nehrali: Poliak, M. Petráň, Baranyai

Diskusná téma: GODZILY - Tigers United 7:3 (5:1)