NORTH STARS - Tigers United 7:6 (4:2)

01.10.2011 10:00

Tento zápas sa pre nás vôbec nezačal ružovo a už cca v 10. minúte sme prehrávali 3:0. Určite to bolo aj následkom nezodpovedného prístupu hráčov, ktorí prišli zhruba v 5. minúte zápasu... Prehrávať v lige o 3 góly bolo pre nás niečo nepoznané za posledné 2 sezóny, takže sme museli zabrať, no súper bránil výborne. Siloví hráči súpera si vedeli zakryť loptu, čo prinášalo nervozitu nášho tímu. Do polčasu sme dobehli stav na rozdiel 2 gólov. Druhý polčas bol náš cieľ jasný, no znovu sa presadil hráč "severných hviezd" a boli sme tam, kde na začiatku. Záver zápasu bol pomerne hektický, zatlačili sme súpera, znižovali sme náskok, no nepríjemnou vecou bolo zranenie Miša v bráne. Po nezmyselnom zákroku Kapustíka z tímu NS po prerušení hry za našou bránou telom atakoval Miša, ktorý priamym pádom na roh mantinelu odišiel s narazenou rukou na urgent za stavu 5:6. Takto oslabení sme dokázali vyrovnať na 6:6 tesne pred koncom, čo mohlo byť pre nás v tomto zápase vykúpenie. Snaha rýchlo hrať zo strany nášho útoku, vsietiť víťazný gól sa nakoniec ukázala ako veľký omyl, keď po zlej rozohrávke a strate lopty na polovici ihriska sme inkasovali pár sekúnd pred koncom gól na 6:7.

Góly: Václavík 3, Širka, Skubinčan, Spišiak

Nehrali: P. Petrán, Majer

Diskusná téma: NORTH STARS - Tigers United 7:6 (4:2)