Tigers United - AS V RUME 2:3 (2:0)

03.10.2009 07:00

S kým už my prehráme? Tak túto vetu sme si nepovedali po zápase, aj keď sme mali zápas dobre rozohratý aj napriek citeľnej absencii 3 hráčov (ktovie ako by to dopadlo keby prišli...). Prvý polčas sme hrali to, čo sme potrebovali. Po peknej akcii na 1 dotyk sme sa dostali do vedenia, čoskoro sme pridali druhý gól a kontrolovali sme loptu hlavne na našej polovici do konca polčasu. V druhom polčase sa otrhol najlepší strelec súpera a hetrikom zápas zvrátil na 3:2 v ich prospech. Zápas mal slušnú úroveň, remíza by zrejme bola spravodlivejšia.

Góly: Š. Spišiak, M. Mikula

Nehrali: Meidžer, Bary, Ľubo

Tigers United - AS v rume 2:3 (2:0)

remiza

Martin | 03.10.2009

zrejme ano zasluzenejsia, keby ste premenili brejky 3 na 1. Ale bol dobry zapas a take fér play muzstvo klobuk dolu :). A nemusite sa bat uz nemate s kym prehrat najtazsi superi su za vami. Vela zdaru chalani

Re:remiza

Woko | 03.10.2009

Dík, ja sa nebránim výsledku, mali ste viac z hry postupne :). Škoda, že nám neprišli hráči, mohol byť zaujímavejší zápas, otvorenejší, viac gólov na oboch stranách, nebránili by sme tak a nedostali sa pod tlak, ako tomu bolo...

Re:Re:remiza

Martin | 07.10.2009

na hracov sa vyhovarat nemozes, vzdy ti niekto nepride a nam tiez neprisli vsetci. v tom zlozeni co ste boli ste tiez mali vyhrat ked ste viedli 2-0 len ako som povedal nezahrali ste dobre precislenia ale tak nevadi ci ste mali postupove ambicie ?

Woko | 07.10.2009

Nejdem to rozoberať :), nemáme tím taký, že keď neprídu traja, tak ich hocikto zaskočí. Máme aj hráčov, ktorí proste nezahrajú štandard, a tí prídu skoro na každý zápas :))) ... Partiu sme podržali, vedel som, že nebudeme hrať o prvé dva miesta, ale v prípade dobrej konštalácie hráčov do 5. miesta by sme uhrať mohli.

Re:Re:Re:remiza

Martin | 12.10.2009

no tak v tejto lige okrem Tami ti su bezkonkurencny tak kazde muzstvo si myslim ze ma nevyrovnany kader u nas to tahame traja z toho jeden je zraneny a druhy odisiel cez polcas a myslim ze ine teamy su na tom podobne okrem uplnych outsiderov. Vzdy zalezi na tom kto pride to je jasne. Partia je najdolezitejsia vsak ved o to ide zahrat si s kamaratmi popripade vyhrat. Tak vela stastia aby ste boli do toho 5 a hlavne bez zraneni ....