TIGERS UNITED - Dromedári 6:3 (3:2)

10.09.2010 18:00

Tak Tigrom neklapli zuby naprázdno ani po druhý krát. Tento raz sme si zmerali sily s papierovo silnejším súperom (než v prvom kole) a na hre Dromedárov to aj bolo vidieť. Hoci konečný výsledok 6:3 (po polčase 3:2) vyznieva vcelku presvedčivo, najmä v prvom polčase bolo na našej hre čo naprávať. Nezačali sme dobre, keď sme prehrávali už po piatich minútach hry. Našťastie sa nám skoro podarilo vyrovnať a rýchlo pridať ešte ďalšie dva góly. Bohužiaľ po Skubiho individuálnej chybe súper ešte do polčasu znížil na rozdiel jediného gólu. V druhom polčase sme sa však zlepšili (pohyb aj prihrávky) a prejavilo sa to aj na skóre, hoci až do konca zápasu nám súper nedovolil odskočiť o väčší počet gólov. Až ku koncu Dromedári riskovali, otvorili hru a padlo viac gólov. Výsledok 6:3 je zrejme zaslúžený. Chválime Stana ktorý sa opäť 3 gólmi výrazne pričinil o víťazstvo, najmä po pekných Šimonových nahrávkach, ktorý si pridal do štatistík tentokrát 2 góly. Prvým gólom v sezóne, veľmi dôležitým vyrovnávajúcim sa blysol Skubi po peknej Majerkovej prihrávke. Mrzí žltá karta pre Skubiho, ktorá je už druhá v tejto sezóne.

Góly: Václavík 3, Spišiak 2, Skubinčan

ŽK: Skubinčan

Nehrali: P. Petrán, Baranyai, L. Babušák

Diskusná téma: TIGERS UNITED - Dromedári 6:3 (3:2)

:)

Sanchez | 12.09.2010

a ja stale neviem za co dostal skubi tu zltu :(((...vsak nebol nijaky drasticky faul...

ree :)

Fuxo | 11.09.2010

U nas mame ten isty problem co sa tyka zltych....2 zapasiky a dve zlte :D

:)

Skubi | 11.09.2010

ako som pisal Wokovi... ta zlta fakt mrzi :( .. ja co som v zivote nedostaval karty na ziadnom futbale (na velkom som myslim ani raz nedostal cervenu ani zltu !!! ) tak teraz mam po 2 kolach 2 :D .. ak to takto pojde dalej .. proti Erime sedim :D

Re::)

Kovo | 11.09.2010

Akurat sme rozoberali, ze pockaj este s tou zltou a naschval si ju privod pred nejakym lahkym zapasom, aby si si vynuloval skore a my ten zapas uz hadam zvladneme aj oslabeni :)...ale ak si budes chciet zlepsovat osobne statistiky, tak potom ignoruj tento navrh! :D

Re::)

Woko | 12.09.2010

Tak trošku som Ťa tam zašil, tak si zatiahol ručnúúú :)))... S tou žltou už ako sa rozhodneš, len tento zápas musíš vydržať :), potom najjednoduchšie bude nechať sa nastreliť pri aute :).