TIGERS UNITED - FC Barumka 7:3 (2:0)

06.11.2010 18:00

Pri pomerne početnej návšteve, kde zápas bol šlágrom kola medzi 1. a 2. tímom tabuľky sa hral pekný futbal na obidvoch stranách. Prvý polčas bol jasne v našej réžii, keď sa súper snažil hlavne dobre brániť a vyrážať do protiútokov. Polčasové vedenie 2:0 sme poistili po polčase ďalšími dvoma gólmi. No potom sa hra vyrovnala a prelievala z jednej strany na druhú. Hráčom Barumky sa podarilo znížiť na 4:2 dvoma gólmi, či po strate lopty na polovici ihriska, či po dorážke pri štandardnej situácii. Situáciu sme upokojili gólom na 5:2, avšak znovu po veľkej chybe obrany - nahrávke súperovi na stred šestky bol rozdiel len 2 góly. Potom sme góly dávali už len my a mohli sa po zápase tešiť zo zaslúženej výhry 7:3. Treba však dodať, že v zápase bolo veľa nevyužitých šancí, hlavne z našej strany.

Góly: S. Václavík 2, P. Skubinčan 2, M. Majer, I. Širka, M. Baranyai

Nehrali: Kovo, Šimon, Ľ. a L. Babušák

Diskusná téma: TIGERS UNITED - FC Barumka 7:3 (2:0)