Tigers United - IKAR 7:10 (6:3)

17.05.2014 18:00

Dobre rozohratý zápas na mokrom teréne, v ktorom sme prvý polčas gólovo dominovali a vyhrávali 6:3 asi málokto predpokladal, že víťazstvo dokážeme stratiť. Chuť hrať proti poslednému tímu tabuľky, ktorý nastúpil bez striedania sa nám vypomstila v druhom polčase. Najprv sme na začiatku druhého polčasu navýšili vedenie na 7:3, no potom nám už pušný prach zvlhol a neprestrelili sme za 23 minút brankára, ktorý ani nebol brankár. Ťahalo nás to dopredu, nasúkať ešte niekoľko gólov. Inkasovali sme však 7-krát, niekoľko nešťastných tečovaných striel, či vďaka nedôslednému bráneniu. Po zápase si dokonca ľudia mysleli, že sme sa dohodli a vypustili zápas, čo sa však nestalo. Jednoducho tento zápas môžeme zaradiť k najmenej vydareným, no podobné dobre rozohraté zápasy sme už pár-krát zažili a stále sme sa nepoučili.

Góly: Václavík 3, Petrán 2, Hríbik, Širka

Nehrali: Poliak, L. Spišiak, Š. Spišiak

Diskusná téma: Tigers United - IKAR 7:10 (6:3)