Tigers United - Lazio 4:2 (2:1)

11.10.2014 15:00

Po 2 výhrach v rade sme mali chuť získať ďalšie 3 body. Zápas sme odohrali bez nášho brankára, no veľa práce v bráne nebolo. Po pár minútach zaskočil pozemnou strelou k tyči hráč Lazia a otvoril tak skóre. Inkasovaný gól nás prebral a začalo sa dobývanie brány Lazia. Do polčasu sme otočili stav na 2:1, keď kritizovaný Hríbik asistoval a sám aj strelil gól. Lazio už v prvom polčase nedokázalo premeniť ani jednu svoju šancu. Druhý polčas sa niesom v duchu udržania výsledku, či pridania ďalšieho gólu. Vyrovnanie pre Lazio mohla priniesť nariadená penalta, no tá skončila len na konštrukcii brány. Nakoniec sa nám podarilo odskočiť na rozdiel 2 gólov a hrať s väčším kľudom. Za stavu 3:1 sme mali niekoľko možností zvýšiť náskok, no miestami to vyzeralo, akoby nikto nechcel streliť gól. Vyvrcholením toho bola strata lopty v útoku pred súperovou šestkou a ten sa pokúsil spoza polovice ihriska prekvapiť nášho vybehnutého brankára. V konečnom dôsledku sa mu to aj podarilo, keď po nevydarenej skákajúcej strele už cúvajúci brankár nestihol chytiť loptu do rúk a bolo znížené na 3:2. Táto situácia pobavila všetkých aktérov zápasu aj divákov. Na jeho obranu však v druhom polčase vytiahol pár brankárskych zákrokov. Pri hre súpera bez brankára sme si už nenechali streliť gól, ba naopak, my sme pohrozili, keď Petrán nenamieril presne z našej polovice do odkrytej brány. Definitívu priniesol až únik Skubinčana, ktorý následne nahral pred prázdnu bránu Václavíkovi a ten uzavrel zápas gólom na 4:2.

Góly: Václavík 2, Hríbik, Spišiak

ŽK: Hríbik

Brankár: Širka

Nehrali: Šimiak, Nesteš, Hronský

Diskusná téma: TIGERS UNITED - Lazio 4:2 (2:1)

Smaltovane kupele v Podolsku

CarQuart | 13.09.2020

Professional apartment cleaners Guess all desires!

MSNYCSanty | 11.09.2020

The cleaning firm executes cleaning of spaces of different dimensions and arrangements.

The company's professionals give cleaning with the aid of contemporary innovations, have special devices, and also have actually certified cleaning agents in their toolbox. In addition to the above benefits, white wines provide: positive prices; cleaning quickly; excellent quality results; more than 100 favorable testimonials. Cleaning up workplaces will certainly assist maintain your office in order for the most efficient job. Any kind of business is very essential environment in the team. Cleansing services that can be purchased cheaply now can aid to prepare it and supply a comfortable area for labor.

If required, we leave cleansing the cooking area 2-3 hours after putting the order. You get cleaning immediately.

We give expert [url=https://maidservicenyc.pro/]maid service ny[/url] for private customers. Using European tools and certified devices, we attain maximum results as well as offer cleansing quickly.

We provide price cuts for those who utilize the service for the first time, in addition to beneficial terms of collaboration for routine customers.

Our pleasant team uses you to get acquainted with positive regards to participation for company clients. We properly approach our activities, tidy making use of professional cleansing products and also specific devices. Our workers are trained, have medical publications as well as know with the subtleties of removing complicated as well as hard-to-remove dirt from surface areas.

We provide high-grade cleaning for huge business and small companies of various instructions, with a price cut of approximately 25%.

Hi! Only from 18+!

SandraHab | 11.09.2020

Hurry up to look into loveawake.ru you will find a lot of interesting things....