Tigers United - Tornádo AC 8:2 (5:0)

03.09.2011 11:00

Prvý zápas sezóny vo vyššej lige, veľké očakávania, malá zmena tímu, súper, ktorý nás porazil na turnaji 2 týždne skôr 3:1... To všetko nám určite behalo hlavami na začiatku zápasus. Úvod a aj väčšinu prvého polčasu sme súperovi dovolili veľa, ostrelovali našu bránu jedna radosť, no my sme boli tí, ktorí išli do vedenia a určovali smer zápasu. Do polčasu sme si napokon vybojovali výsledok 5:0 a nič iné ako pohodové víťazstvo si už nik nepripúšťal. V 2. polčase sme už boli aktívnejší v držaní lopty, vytvorili sme si množstvo šancí, no premenili sme len tri. Súper po našom nedôraznom bránení vsietil 2 góly, ktoré si určite za svoj výkon zaslúžil. V horúčave sme využívali najmä možnosť striedania, čo súper s 1 hráčom na lavičke nemohol povedať. Týmto víťazstvom sme naviazali na víťaznú šnúru z minulej sezóny (už 23 zápasov v rade) a dúfame, že sa bude ešte predlžovať.

Góly: Václavík 3, Majer 2, Hríbik, Skubinčan, Veselovský

Nehrali: Baranyai, Spišiak