Tigers United - UNIOS 6:13 (3:7)

06.10.2012 20:00

Šláger kola, keď sa stretol prvý tím s druhým, sa začal za svižného tempa a úvodné minúty naznačovali, že to bude zápas o góloch, nie o bránení. Na začiatku sme držali loptu, vyústilo to aj do prvého gólu po peknom trojuholníku v šestke Uniosu Hríbik - Širka - Baranyai, posledný menovaný skóroval popri bezmocnom brankárovi. Vtedy sa prebral súper a podarilo sa mu vyrovnať. No opäť sme išli do vedenia, keď sa presadil Poliak. To bolo však z našej strany na dlhší čas všetko, následne sme sa dostali pod tlak, keď rýchlostne vybavení hráči Uniosu prevzali iniciatívu a otočili skóre na 5:2 v ich prospech prevažne strelami spoza šestky. Znížiť sa podarilo Baranyaiovi. Avšak to nás neprebralo a do polčasovej prestávky sme šli s mankom 4 góly za stavu 3:7. Druhý polčas sme chceli byť dôraznejší, ale aj napriek tomu sme inkasovali ďalších 5 gólov v rade na strašidelných 3:12. Ku koncu zápasu sa podarilo Václavíkovi vsietiť 3 góly, ktorými aspoň trošku zahnal nepekný výsledok. Pri poslednej gólovej strele súpera na 6:13 sa ešte nešťastne zranil Mišo v bráne, čo nám môže komplikovať boje o 2. miesto v posledných dvoch zápasoch jesennej časti.

Góly: Václavík 3, Baranyai 2, Poliak

Nehrali: Skubinčan

Diskusná téma: Tigers United - UNIOS 6:13 (3:7)