Tigers Untied - Royal 94/Stoka 6:6 (4:4)

25.10.2014 18:00

Úvod sme nezachytili najlepšie, keď sme inkasovali na 0:1, následne však prišiel tlak z našej strany, ktorý súper neustál a otočili sme na 3:1. Zníženie na rozdiel jedného gólu nás zneistilo, no opäť sa nám podarilo odskočiť a za stavu 4:2 sme už verili v kľudný priebeh. Do polčasu však Royal rýchlymi zlepenými gólmi vyrovnal a tak sa druhý polčas začínalo odznova. Gól na 4:5 sme dostali po diskutabilnej penalte, keď na hranici šestky podľa rozhodcu náš brankár v sklze zasiahol nohu protihráča. Druhý polčas bol skromnejší na góly, no nie na akcie. Podarilo sa nám síce otočiť v náš prospech na 6:5, no viac gólov sme už nepridali a pykali sme v poslednej minúte zápasu, keď sa ocitol súperov hráč sám pred našim brankárom. Mrzieť nás môžu viaceré protiútoky, keď sme išli do prečíslenia, no nepodarilo sa nám ich využiť.

Góly: Václavík 4, Hríbik, Šimiak

ŽK: Baranyai, Nesteš, Hronský

ČK: Hronský

Nehrali: Spišiak, Skubinčan, Petrán