TriPe - TIGERS UNITED 5:6 (4:4)

17.10.2015 10:00

Nováčik v našej lige odohral doteraz dobré zápasy, pohyboval sa v hornej polovici tabuľky, čo v nás vzbudzovalo rešpekt. Proti nám sa zišli takmer všetci a my sme tiež neboli na tom najhoršie (2 na striedanie je na túto sezónu vynikajúce). Prvý polčas sa hral vyrovnaný zápas, góly padali priebežne na obidvoch stranách a tomu nasvedčoval aj polčasový výsledok. Druhý polčas sme strelili gól na 5:4 čo sme už chceli uhrať takticky, no ponúknuté šance z protiútokov sme nevedeli využiť. Tlak TriPe korunoval asi 8 minút pred koncom, keď strelu tečoval do našej brány Hríbik. Po nie moc FairPlay góle sme však 3 minúty pred koncom išli znovu do vedenia (súperovi hráči sa zrazili pred svojou šestkou, ale v okamihu dokázal zmätok využiť Václavík na strelenie gólu popri bezmocnom brankárovi). Uhrali sme tak dobrý výsledok a 3 body v náš prospech.

Góly: Václavík 3, Spišiak 2, Hríbik

Zostava: Širka - Baranyai, Hríbik, Skubinčan, Václavík, Šimiak, Spišiak