NIKEFOOTBALL CUP 1.4.-2.4.2011

Veľmi náročný turnaj pre náš tím, ktorý sme nakoniec zvládli nad očakávania všetkých zúčastnených. V obranných radoch nám pomohol Miro Necpal z CP Riečka, keď to znovu neoľutoval a dostal sa s nami až do finále. Atmosféra na turnaji bola vynikajúca, účasť kvalitných tímov nás nezastrašila a pred 1/4 finále sme sa zúčastnili ešte ligového zápasu s Dromedármi (14:3). Turnaj bol pre nás veľkou skúsenosťou, hlavne vďaka zúčastneným tímom z Extraligy, 1. ligy, či ostatných kvalít. Veríme, že pomaly sa budeme stretávať na turnajoch hlavne s takýmito súpermi, neskôr aj v lige :).

PIATOK

Tigers United - Simaček 3:1

S tímom z 1. ligy s pár zmenami v kádri sme dokázali náš prvý zápas na turnaji zvíťaziť, čo nám dodalo sebavedomie do ďalších bojov.

Góly: Václavík 2, Baranyai

Tigers United - DPH 4:1

Extraligista vzbudzoval pred zápasom rešpekt, no taktiež sme bodovali naplno, keď sme strelili o 3 góly viac ako súper. Viac-krát sa skloňovalo v zápase zo súperových úst slovo "šťastie", no tiež sme nepremenili všetky šance, ktoré sme mali. Hrá sa však na góly a preto sme získali ďalšie 3 body do tabuľky. Po piatku sme teda mali 6 bodov zo zápasov s favoritmi skupiny a postup bol na dosah.

Góly: Václavík 3, Baranyai

SOBOTA

Tigers United - O2 3:1

Do zápasu sme nastúpili s veľmi odľahčeným prístupom, čo sa odzrkadlilo na inkasovanom góle, a prvý-krát sme na turnaji prehrávali. Pomaly sme zvýšili tempo a aj napriek nie dobrému výkonu sme zvíťazili 3:1

Góly: Širka 2, Václavík

Tigers United - Newcastle 2:0

V poslednom zápase tabuľky už nešo o nič, keďže sme mali isté 1. miesto v skupine, no zahrali sme si z chuti, a taktiež v slabšom tempe, keďže bola pred nami aj ligová bitka s Dromedármi. Víťazstvo 2:0 potešilo hlavne Miša v bráne.

Góly: Václavík 2

1. miesto v tabuľke, skóre 12:3

1/4 FINÁLE: Tigers United - Rastafa 3:1

V tomto zápase sme mali za súpera poskladaný tím z vynikajúcich, avšak hlavne individualistov (spomedzi najlepších pravdepodobne Loučka + Miškuf), avšak tímovo sme ich porazili. Vedenie 2:0 zdramatizovali a znížili na 2:1, no asi 2 minúty pred koncom sme vsietili 3. gól a bolo rozhodnuté.

Góly: Václavík 3

1/2 FINÁLE: Tigers United - Kanonieri 4:4 (2:0 na nájazdy)

Zápas dvoch tvárí, takto by sa dal nazvať zápas proti Bratislavským chalanom, ktorí hrali rýchly futbal. Vedenie 3:1 na našej strane vyzeralo, že už nepustíme, keď sme boli lepším tímom. No druhá polovica zápasu priniesla po našich chybách penaltu a priamy kop pre súpera, ktoré využili a obrat zavŕšili gólom z hry na 3:4. Minúto pred koncom sa nám po vydarenej akcii podarilo vyrovnať a vyskúšali sme si aj novinku pre náš tím, nájazdy na brankára. Tu exceloval Šimon v 1. nájazde, kde zamotal netradičným zakončením hlavu nie len brankárovi, ale aj divákom, ktorí krútili hlavami ešte po turnaji... Druhý nájazd premenil Stano strelou, ktorá aj napriek zásahu brankára skončila v bráne. Mišo obidva nájazdy chytil, a tak sme sa tešili z postupu do finále.

Góly: Václavík 2, Necpal, Širka

FINÁLE: Tigers United - MIBA Capanegra 1:2

Vo finále sme sa stretli už s tradičným súperom, na ktorého sme ani tentokrát nestačili a podľahli sme 1:2. Zápas bol vyrovnaný, šance boli na obidvoch stranách (myslím, že sme ich mali viac ako súper), no lepšieho zakončenia sme sa nedočkali. V tomto zápase sa prejavila aj únava po 2 ťažkých dňoch, kde oproti tímu Capanegry sme absolovali navyše aj už spomínaný ligový zápas. Nakoniec však 2. miesto na turnaji je pre nás asi jeden z najväčších úspechov "zimnej" prípravy.

Góly: Širka

Diskusná téma: NIKEFOOTBALL CUP 1.4.-2.4.2011

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok