Rozlúčkovo-mikulášsky turnaj 2010

Na turnaji sme sa ukázali v kompletnej zostave. Na prvom zápase chýbal Skubi, na 1/4 finálovom Kovo. Tabuľkovou časťou sme išli nekompromisne za najlepším umiestnením. Porazili sme Urpiner (Iskra) 7:2, Hokejbalistov 6:0 a po 10 minútovom trápení sme nakoniec v závere nasúkali aj 3 góly tímu VB Mako Cafe (3:0), ktorý nás však vo 1/4 finále vyradil, keď nás zdolal 2:1 po našom nie veľmi takticky zohratom zápase, v ktorom sme búšili do plných, no súper využil 2 protiútoky.

Určite sa čakalo, že semifinále dosiahneme bez väčších problémov, no nestalo sa tak a ostali sme veľmi sklamaní.

Poradie na prvých priečkach:
1. Mamut (hráči Capanegry)
2. Tami
3. VKK
4. VB Mako Cafe

 

Na www.kiaarena.sk napísali:

V sobotu 4.12.2010 sa za účasti 16 mužstiev uskutočnil v „Sásovskej aréne“ turnaj, ktorý svojim futbalovým umením zatraktívnili aj aktuálni ligoví hráči Dukly BB - Viktor Pečovský (VKK) a Patrik Vajda (Flaty). Mužstvá boli rozdelené do 4 skupín, pričom po odohraní skupinových zápasov postúpili z každej skupiny prvé dve mužstvá.

SKUPINOVÉ VÝSLEDKY:
SKUPINA A: postúpili: FC MAMUT 9b a BB AQEX 4b, (vypadli: FK PLUS 3b a FC SALVE 1b)
SKUPINA B: postúpili: TIGERS UNITED 9b a VB MAKO CAFE 6b, (vypadli: HOKEJBALISTI 3b a URPINER 0b)
SKUPINA C:postúpili: VKK 9b a ADRENALÍN 6b, (vypadli: MULTIVITAMÍN 3b a FLATY 0b)
SKUPINA D: postúpili: TAMI 9b a ROOSEVELT 6b, (vypadli: ERIMA 1b a MÁRNA SNAHA 1b)

Po prekvapujúcom postupe (môj osobný pohľad) mužstiev Roosevelt a Adrenalín pokračovali štvrťfinálové súboje, v ktorých nezvládli úlohu favorita chalani z Tigers United a prekvapujúco sa s Mikulášskym turnajom rozlúčili. Najdramatickejši štvrťfinálový zápas sme videli v stretnutí VKK – Adrenalín, kde o postupujúcom rozhodla 9 séria pokutových kopov.

ŠTVRŤFINÁLOVÉ VÝSLEDKY:
FC MAMUT – BB AQEX 4 – 0
TIGERS UNITED – VB MAKO CAFE 1 – 2
VKK – ADRENALÍN 4 – 3 (p.k.)
TAMI – ROOSEVELT 4 – 1

SEMIFINÁLOVÉ ZÁPASY:
MAMUT – VKK 3 – 2 (p.k.) Hráči Mamuta odskočili VKK v priebehu zápasu na 2-0 (M.Majling, Výboh) avšak svoje vedenie neustrážili. Najskôr znížil za VKK Lagovský a keď v 5 sek. pred koncom zápasu vyrovnal Zlevský priamo z rohového kopu, museli rozhodovať o postupujúcom do finále pokutové kopy, v ktorých boli tentokrát úspešnejší hráči mužstva Mamut.

VB Mako Café – TAMI 0 – 4 ( Patráš, Poliak, Vetrák, Bokor) V tomto zápase hráči VB Mako Café nestačili na výbornú a oku lahodiacu kombinačnú hru predsa len skúsenejšieho teamu TAMI a tak im ostal len súboj o konečné 3. miesto na turnaji.

Zápas o 3.miesto
VKK – VB Maco Cafe 5 – 1 ( Pečovský, Zlevský,Balon, Maďar, Lagovský – Horvát) V zápase o 3. miesto dominovali na hracej ploche hráči VKK, ktorí utešenými akciami potešili oko nejedného fanúšika. VB Mako Café si zaslúži pochvalu za bojovný výkon.

FINÁLE MIKULÁŠSKEHO TURNAJA:
Vo finále sa stretli mužstvá MAMUT a TAMI 3 -2 ( Majling Mi. Majling Ma, Výboh - Patráš, Poliak). Veľmi dobrý zápas, ktorý sa „prelieval“ z jednej strany na druhú. Pekné kombinačné akcie v podaní oboch technicky vyspelých mužstiev. Mamut vstúpil do zápasu lepšie a viedol 2-0. Hráči Tami sa nevzdávali a znížili na 2-1. Na zníženie rozdielu 1 gólu odpovedali hráči Mamuta v poradí tretím gólom, čím svojmu súperovi odskočili opäť na rozdiel dvoch gólov. V závere sa podarilo Tami ešte skorigovať výsledok, ale z celkového prvenstva sa tešili hráči FC MAMUT.

V záverečnom ceremoniáli sme „ako bratia v duo“ odovzdali kapitánom víťazné „trofeje“. Vyhlásili sme aj niekoľko individuálnych ocenení, v rámci ktorých si hráči prevzali vecné ocenenia.
Najlepší brankár: Tomaš Štulajter (Flaty)
Najlepší obranca: Pavol Horvát (VB Mako Café)
Najlepší útočník: Walter Poliak (TAMI)
Najlepší hráč: Viktor Pečovský (VKK)
Najužitočnejší hráč: Martin Majling (FC Mamut)
20€ poukážku na tipovanie do Nike v Reštaurácii Mamut: Jaro Vetrák (TAMI)


Srdečná vďaka patrí najmä sponzorom turnaja OZ Športové aktivity BB – finančná participácia Reštaurácia Mamut Sásová (zastúpená Lukášom Jagnešákom) – vecná participácia Zuzke & Marcelovi z ERIMI – vecná participácia

Ďakujeme všetkým zúčastneným mužstvám ako aj rozhodcom Vladovi Kosecovi, Rišovi Zímovi a Milanovi Majlingovi.

LUPI

Diskusná téma: Mikulášsky turnaj 2010

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok