O pohár MUMF 15.6.

Turnaj, kde sa pravidelne zúčastňujeme nám sľuboval zaujímavé zápasy s tímami Dream Team (5. liga), Joga Bonito (4. liga) či Simaček (1. liga). Najlepšie nám vyšiel paradoxne zápas proti tímu z 1. ligy - Simačku, s ktorým sa dobre poznáme. Hrali veľmi dobre, zatlačili nás na našu polovicu, strelili nám aj 1. gól zápasu, no nám sa podarilo využiť niekoľko protiútokov a zvíťazili sme vysoko 5:1. Prvý zápas na turnaji sme hrali s Joga Bonito, kde sme dobývali bránu súpera, no nepodarilo sa nám vsietiť gól a rozišli sme sa s bezgólovou remízou. Dream Team nebol pre nás veľmi náročný súper, takmer k ničomu sa nedostali, nevyužili sme množstvo šancí, no povinné 3 body sme získali po výhre 3:1.

So 7 bodmi sme sa dostali na 1. miesto tabuľky a stretli sme sa vo finále s tímom Royal 94, ktorý obhajoval triumf na tomto turnaji po minulom roku. Finálový zápas nám nevyšiel podľa očakávaní, súperovi sme podľahli 1:2, no objektívne povedané, mali sme viac z hry, viac šancí, z toho aj tutových pred prázdnou bránou či zázračne šance pochytal súperov brankár, ktorý zachránil Royalu výhru na turnaji.

Zostava: Hronský - Širka, Václavík, Spišiak, Baranyai, Skubinčan, P. Petrán

Tento víkend sme zároveň robili ukončenie sezóny na chate v Riečke, kde sme všetko rozobrali do poslednej prihrávky a oslavovali až do rána :).

 

Na MUMF napísali:

Výsledky turnaja O pohár MÚMF:

Skupina A: Royal 94 – Nemce 2012 2:1 (5:0 kont.), FK Plus – Nemce 2012 1:5 (5:0 kont.), Royal 94 – FK Plus 1:1 (2:0 p.k.),

Skupina B:Simaček – Dream Team 0:0, Tigers United – Joga Bonito 0:0, Simaček – Joga Bonito , Tigers United – Dream Team 3:1, Simaček – Tigers United 1:5, Joga Bonito – Dream Team 1:1,

Finále: Royal 94 – Tigers United 2:1.

https://www.mumf.sk/home/article/398