Veľkonočný turnaj 30.3.2013

Turnaj sa pre nepriaznivé počasie (20-30 cm čerstvého snehu z piatka) odohral v hale na Poľnohospodárskom učilišti.

V tabuľke sme sa stretli s tímom Koma, ktorý bol pre nás neznámy. Po pár minútach bolo takmer jasné, že väčšina hráčov hráva veľký futbal, keďže množstvo lôpt skúšali nakopávaním za našu obranu. Súper bol kvalitný, podarilo sa mu vsietiť prvý gól, no potom prišiel rad na nás a zápas sme otočili v náš prospech 3 gólmi. V druhom zápase nás čakal známejší súper Kredenc, ktorý sa pre nás stal sparing partnerom, keď sme mu nadelili pol tucta gólov. V poslednom zápase skupiny sme sa stretli s už známym tímom zo zimnej ligy - Plechom obitý. Pre nás to bol zápas bez väčšej motivácie, keďže nám postup z 1. miesta zabezpečovala aj remíza. Vedenie 3:1 sme neudržali a tak sme sa rozišli napokon s postačujúcou remízou 3:3.

Tzv. semifinále sme narazili na Nulovú šancu, ktorá v tomto zápase mala viac z hry a viac hrozila ako my. Aj napriek viacerým šanciam, ktoré Mišo v bráne vychytal, skončil zápas 0:0 a rozhodlo sa až na penalty. Tie sa zdali nekonečné, keď ani jeden brankár až do asi 11. kola nechytil žiadnu penaltu. Už aj organizátor vyhlásil, že ak sa ani po nasledujúcich dvoch kolách nerozhodne, bude žreb. Šťastnejší bol náš brankár, ktorý vystihol strelu najlepšieho hráča Nulovej Šance - Štubiana. Po 3. kole penált sa z nášho tímu striedali neomylne Šimon a Stano.

Finálovú skupinu sme začali s tímom Nemce, ktoré podávali v zimnej lige vynikajúce výkony, dokonca ako jediný tím ZL dokázal ukradnúť body víťazovi One Taxi po remíze 8:8. Nemce začali dobre aj proti nám, keď sme inkasovali ako prvý. Po zvýšení obrátok sme vyrovnali, no ďalší gól už nepadol. O všetkom sa rozhodlo v poslednom zápase finálovej skupiny medzi nami a posilneným Hradcom. Futbalové šťastie pri nás stálo, pár nebezpečných príležitostí Hradcu zostalo nevyužitých, zato tie naše skončili v sieti a tak sme si vytvorili pohodlný náskok 4:0. V posledných minútach Hradec korigoval výsledok dvoma gólmi, no na viac sa už nezmohol a tak sme oslavovali 1. miesto na turnaji.

Tigers United - Koma 3:1

Tigers United - Kredenc 6:0

Tigers United - Plechom obitý 3:3

Semifinále

Tigers United - Nulová šanca 0:0 (1:0 pk)

Finále

Tigers United - Nemce 1:1

Tigers United - Index Hradec 4:2

Zostava: Hronský - Skubinčan, Spišiak, Václavík, Širka, Baranyai, Hríbik

Diskusná téma: Veľkonočný turnaj 30.3.

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok