Urpiner Cup 18.8.2012

V našom podaní trošku rozháraný turnaj, keď sme zostavu formovali počas prvých 3 zápasov. V prvom zápase nám pomáhal Robo Greško, po 2. zápase odišiel Bary a pridal sa k nám Maťo Majling. Na turnaji, na ktorom sme nespoznali trpkosť prehry v riadnom hracom čase sme nakoniec skončili na 2. mieste.

Tigers United - Keram Lučenec  3:0

Náš otvárajúci zápas sme nevedeli čo čakať od súpera, keďže sme ho nepoznali, nakoniec sme však vstúpili do turnaja víťazne.

Tigers Untied - HiFi  6:0

Zápas bez väčších problémov v našom podaní.

Tigers Untied - Evijo  4:2

Proti tímu s kvalitným obsadením sme začali odvážne a skóre otváral Maťo Majling, čo nám pomohlo ku kľudu. Na prvé miesto v tabuľke nám stačila aj remíza. Zápas sme zvládli a zvíťazili, čo nám dalo priebežné 1. miesto v postupových bojoch do štvrťfinále.

Štvrťfinále:

Tigers Untied - HiFi  4:2

Oproti tabuľkovému zápasu to bol náročnejší zápas, keď HiFi posilnilo o 2 hráčov. M. Jobko (Fit Aréna) nám strelil obidva góly. Vyhrávali sme 2:0, keď sme prišli o vedenie a za stavu 2:2 sa začínalo odznova. Potom však po pekných kombináciách na 1 dotyk sme nakoniec vyhrali zápas 4:2.

Semifinále:

Tigers United - 3 café  4:1

Semifinále sa vyvíjalo vyrovnane, keď na náš prvý gól dokázal odpovedať súper vyrovnaním na 1:1. Potom sme však úradovali my a bezpečne sme docválali do finále.

Finále:

Tigers United - Evijo  2:2 (pk 2:3)

V zápase sme 2-krát prehrávali, no podarilo sa nám uhrať remízu vďaka dvom gólom Maťa Majlinga. V penaltovom rozstrele však najlepší hráč turnaja Maťo Majling nepremenil penaltu, a keď Mišo v bráne chytil penaltu, pokračovali penalty za stavu 2:2. V 4. kole vychytal brankár Šimona a keď Evijo skórovalo, bolo rozhodnuté.

Zostava: Hronský - Baranyai (1. a 2. zápas), Skubinčan, Širka, Václavík, Spišiak, Greško (1.zápas), Maťo Majling (od 3. zápasu), Hríbik (od 2. zápasu)

Diskusná téma: Urpiner Cup 18.8.2012

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok