Aqualand Cup 3.8.2013

Tento turnaj sme po poslednom zúčastnení sa na Tami Cupe mali čo naprávať na svojej reputácii. V konečnom dôsledku sa nám to podarilo, keď sme "nanešťastie" spoznali chuť prehry až vo finále. Obsadili sme 2. miesto, čo v danej konkurencii považujeme za úspech a spolu s guľášom, pivkom a schladením sa v bazénoch medzi zápasmi sme vysoko ocenili účasť na turnaji.

Turnaj sme otvorili výhrou nad organizátorok v pomere 3:1, keď sme ako prvý gól inkasovali my.

So Simačkom sme si taktiež poradili vyšším rozdielom, aj keď prevaha na ihrisku nebola tak značná. 6:1

Zápas s tímom AC Hradec bol pre nás dôležitý čo sa týkalo dosiahnutia lepšieho skóre v tabuľke, ako mal tím 2-KRÁT VEDĽA A RAZ MIMO. Výsledkom 10:2 sme si zabezpečili lepšiu východiskovú pozíciu pred posledným zápasom v skupine, kde nám na potvrdenie 1. miesta v tabuľke stačila aj remíza.

Posledný zápas v skupine sme začali lepšie, keď sme sa dostali do vedenia, no prevahu mal určite tím "Rakytoviec". Väčšina mladých hráčov s dobrou kondíciou boli základ tímu, čo sa ukazovalo na ich rýchlej a neúnavnej hre. Konečným výsledkom 1:1 sme si udržali prvé miesto v tabuľke. Celkové skóre v tabuľke sme teda mali 20:5.

Štvrťfinále

Tigers United - Nulová šanca 2:0

Čakal nás ľahší súper v 1/4 finále, s ktorým sme však uhrali postačujúci výsledok, no po 2 hodinovej pauze, keď sme si oddýchli znovu v bazénoch, či pri pivku sme s takýmto postupom boli spokojní. Šance boli najmä za stavu 1:0 v podaní Nulovej Šance, no nevyužili a na konci zápasu potvrdil výhru Václavík zvýšením stavu na 2:0.

Semifinále

Tigers United - Fox Creed 5:0

V semifinále sme sa zrejme omylom stretli s tímom, ktorý skončil v druhej tabuľke tiež na 1.mieste, čo nedávalo mnohým logiku. Ich umiestnenie zrejme nebola náhoda, no k naším hradbám sa ani len nepriblížili, keď sme ich deklasovali 5:0, aj vďaka ich odovzdanému výkonu.

Finále

Tigers United - 2-krát vedľa a raz mimo 0:2

Vo finále turnaja sa zopakoval súboj z našej tabuľky, keď sme napokon nestíhali za hráčmi Rakytoviec a podľahli sme im 2:0. Prevahu držania lopty mali značnú, väčšinou však okolo polovici ihriska, no šance boli na obidvoch stranách.

Po turnaji cenu za najlepšieho hráča prevzal Stano Václavík.

Zostava: Andraščík, Hríbik, Václavík, Skubinčan, Mútňan, Širka, Jakubovie, Michal Poliak