Predsezónny turnaj 24.8.2013

Zostava tabuľkové zápasy: Václavík, Skubinčan, Širka, Andraščik, Kiko Krupa, Šipula ml., Hronský

Tigers United - Nulová šanca 0:2

Prvý zápas sme už dá sa povedať zo zvyku pobabrali, keď sa nám nepodarilo vsietiť ani jeden gól. Najväčšiu šancu zápasu mal Kiko, keď po tečovanej strele, ostal sám pred prázdnou bránou, no Lapo ho stihol ešte zneistiť a trafil len tyč.

Tigers United - FK Plus 3:1

Druhý zápas sme už museli vyhrať, ak sme chceli pomýšľať na postupové šance. Išli sme do vedenia po Stanovom góle, no súper dokázal vyrovnať. Nevzdávali sme sa a vsietili nakoniec aj 2. gól po prečíslení, keď zakončoval Skubinčan. Sporná situácia bola, keď jeden z hráčov FK Plus ostal ležať po faule, rozhodca chcel počkať, no rozohrali aj napriek rozhodcovim slovám, z čoho nám dali gól, ten však neplatil, keďže rozhodca si stále za svojim a taktiež my sme prestali hrať. Tretí gól nás ukľudnil, najmä vlial živú vodu do Václavíka, ktorý ho trafil z veľkého uhla presnou strelou. Víťazstvo sme si nenechali újsť.

Tigers United - 2-krát vedľa a raz mimo 6:3

Zrejme favorit našej skupiny bol pre nás atraktívny súper, s ktorým sme podali asi najlepší výkon na turnaji. Vedenie sme vždy mali vo vlastných rukách, no asi 2-krát sa im podarilo vyrovnať. Následne sme nasúkali dokonca 6 gólov, o všetky sa postaral Václavík.

Tigers United - Strechy BB 9:1

Posledný zápas v skupine sme boli v tom, že musíme vyhrať aspoň o 3 góly, aby sme si uistili postup zo skupiny, možno aj 1. miesto. Podarilo sa nám strechy rozdrviť 9:1, keď Václavík vsietil 5 gólov, 2 pridal Širka, 1 Andraščik a 1 Skubinčan. Po zápase sme však zistili, že po bodoch v skupine nerozhoduje ani vzájomný zápas, ani rozdiel skóre, ale najmenší počet inkasovaných gólov, čo dosiahla Nulová šanca. My sme inkasovali 7-krát a aj vďaka nákladu 6 gólov Václavíka do siete tímu 2-krát vedľa... sme sa umiestnili na 2. mieste tabuľky.

 

Zostava vyraďovacie zápasy: Václavík, Skubinčan, Širka, Baranyai, Kiko Krupa, Šipula ml., Hronský

Semifinále

Tigers United - Celé zle 0:2

V tomto zápase sme nenašli recept na dobre hrajúci tím, ani na vsietenie gólu. Keďže sme 2-krát inkasovali, museli sme sa zmieriť s prehrou a pripraviť sa na zápas o 3. miesto, kde sme sa stretli v derby s FC09, jediným tímom turnaja, ktorý obral Celé zle o body po remíze 1:1 a to ešte pred koncom zápasu vyhrávali.

O 3. miesto

Tigers United - FC09 3:3 (2:0 p.k.)

Derby začalo s odhodlaním vyhrať 3. miesto z našej strany ako povinnosti, no FC09 nás chcelo konečne poraziť, keďže v súťažnom zápase sa im to ešte nikdy nepodarilo (v priateľskom asi už áno 1-krát). Skóre zápasu otvoril Širka, keď na 2-krát prekonal brankára. Vedenie sme navýšili na 2:0, s čím sme sa akosi uspokojili. Do konca zápasu sme dokonca stili prehrávať, keď 4 minúty pred koncom na 2:3 otočil Šimiak. Brankár nám odišiel a do brány sa postavil Širka. Bez väčších šancí na našu bránu sme zatlačili súpera až sa nám nakoniec podarilo vyrovnať a prišli pokutové kopy. Zrejme naša nevýhoda, keďže brankár nám odišiel. No možno práve tento moment zmiatol súpera. 1. kolo začínal Skubi, no trafil tyčku a brankár následne vyrazil. Súper sa mohol dostať do výhody, no prvú penaltu po štrajchu vytlačil Woko mimo bránu, zrejme išla tak či tak vedľa. 2. kolo začínal Bary a premenil - 1:0. Odpovedal Riečanský hráč Denis, keď možno pomohlo aj to, že brankár ho poznal a vychytal mu po zemi slušne kopnutú penaltu k ľavej tyči. Václavík bol následne neomylný, premenil na 2:0 a tak sme sa tešili z 3. miesta na turnaji.