TAMI CUP 5.7.2013

Čierny deň pre Tigrov??? Tento turnaj sa zapíše to mena Tigers United veľmi negatívne. Predzvesťou už malo byť odhlasovanie sa hráčov večer pred turnajom, ktorí sa sľúbili, že prídu.

Zápasy sa hrali 1x17 minút. Nakoniec sme turnaj začínali v počte 4+1, v 10. minúte 1. zápasu sa k nám pridal Šipula mladší. Brankár Mišo prišiel s vedomím, že má natiahnutý členok, čiže 100% výkon sa od neho nedal očakávať. Hneď v prvom zápase okúsil zákrok, ktorý len ťažko rozchodil. Druhý zápas bol pre Miša posledný, keďže v polovici zápasu sa zrazil pri obrannom zákroku so Skubim a turnaj pre neho skončil. Turnaj dochytal v bráne Miro Necpal a my sme hrali už bez striedania, čo bolo na ostrom slnku vyčerpávajúce. Jediný zápas, v ktorom sa dalo pozerať na našu hru bol zápas s Aquexom. Posledný zápas v skupine už bola len exhibícia v podaní Fox Creed, kde sme nemali ani chuť hrať, naopak oni si vysokým skóre vybojovali účasť vo finále turnaja. Turnaj bol zorganizovaný výborne, postarané bolo o jedlo a pitie, o to viac mrzí tiché vyjadrenie organizátora, že nás už na turnaj nezavolá...

Tigers United - Nord Svit  1:2

Badínski junáci - Tigers United  5:1

BB Aquex - Tigers United  2:4

Fox Creed - Tigers United  13:1

Zápas o umiestnenie o 7. miesto sme odmietli, keďže by sme sa nenazbierali, čo nás posunulo na predposledné 9. miesto na turnaji.

Zostava: Hronský - Širka, Skubinčan, Václavík, Necpal, Šipula ml.

Najlepší útočník - Dominik Andraščík - Badínski Junáci

Mladíci z FOX CREED nenechali nič na náhodu a z TAMI ARENY si odnášajú putovný pohár po tom, čo ani raz neokúsili trpkosť prehry. Naopak najväčším sklamaním bolo deviate miesto Tigers United.

TAMI cup bol celkovo dosť vyrovnaný, o čom svedčia tesné výsledky, či už v skupinách, alebo v zápasoch o konečné umiestnenie. Počasie nám opäť prialo a poobedný krátky dáždik len osviežil ovzdušie.

Ceny odovzdal Mgr. Husák Ján, obchodný riaditeľ Tatranskej mliekarne a.s. Kežmarok.

Poďakovanie patrí všetkým aktérom turnaja, rozhodcom a hlavne celému obslužnému personálu.