Pohár MÚMF 14.6.2014

Pohára sme sa zúčastnili v užšej, no pomerne silnej zostave: Hronský - Skubinčan, Širka, Petrán, Baranyai, Václavík.
V prvom zápase sme si poradili s prvoligovým Simačkom 5:2, keď už od začiatku sme prehrávali 0:1. Ešte do polčasu sa nám podarilo vyrovnať a v druhom polčase sme už súperovi nedali šancu, keď sme išli už do vedenia 5:1. V závere zápasu sa podarilo Simačku len korigovať výsledok jedným výstavným kúskom do šibenice v podaní Zimu.
Druhý zápas s treťoligovou Mladosťou sa začal pre nás lepšie, keď sme otvorili skóre, no vzápätí hneď z rozohrávky sme inkasovali na 1:1. Situácia takmer totožná nastala, keď sme vsietili gól na 2:1 a taktiež veľmi rýchlo bol stav vyrovnaný 2:2. Druhý polčas sme vôbec nezvládli, a pustili sme Mladosť do 3-gólového vedenia na 2:5. Dokázali sme zdramatizovať priebeh zápasu a dotiahnúť sa na rozdiel jedného gólu, no opäť sa nám súper odtrhol na 4:7 a to už sme ďalej nezvládli. Výsledok 5:9 je pre nás asi krutý, ale vzhľadom na podaný výkon a neschopnosť prekonať (ne)brankára v bráne Mladosti zaslúžený.

Na stránke MÚMF BB napísali:

V sobotu 14. júna sa odohral Pohár Mestskej únie malého futbalu za účasti troch mužstiev. Na pohári štartovalo historicky najmenej mužstiev: prvoligové mužstvá - Tigers United a Simaček a víťaz 3. ligy Mladosť. Simaček s obidvomi súpermi ťahal za kratší koniec a v záverečnom zápase pohára Mladosť prestrielala Tigers 9:5 a tým si zabezpečila účasť v Superpohári.

Mladosť - Simaček 4:3 (2:2)
Tigers U. - Simaček 5:2 (1:1)
Mladosť - Tigers U. 9:5 (2:2)