Fašiang Cup 3. ročník 24.-26.2.

Pre nabitý program cez tento víkend sme odohrali základnú časť turnaja už v piatok (v sobotu sme sa zúčastnili Pohára jesenných majstrov v BB). V tabuľke sme si počíňali veľmi dobre, keď sme si z troch zápasov odniesli 3 výhry. Presvedčivé boli výhry so Spartakovcami v pomere 5:1 a s Janovou Lehotou pomerom 4:1. Najviac sme sa natrápili s tímom Fo-Fo Stará Kremnička, ktorý pred rokom tento turnaj vyhral a porazili sme ich gólom Václavíka minútu pred koncom 1:0.

Tigers United - Spartakovci 5:1

Tigers United - Fo-Fo Stará Kremnička 1:0 (0:0)

Tigers United - Janova Lehota 4:1

Štvrťfinále:

Tigers United - All Stars 1:3 (0:2)

S neskorším víťazom tohto ročníka sme viedli partiu, v ktorej sme nemali moc nárok na víťazstvo. Po ťažkej noci na nás vyletel behavý a technicky dobre vybavený súper, ktorého sme naštartovali stratou lopty posledným hráčom Hríbikom na polovici ihriska a inkasovali sme prvý gól. Do polčasu to bolo už 0:2, keď strela od autovej čiary prekvapila Miša v bráne. Druhý polčas sme skúsili zabojovať aspoň o penalty, znížili sme na 1:2. Viac gólov sme už nedali, pravdupovediac neboli ani vyložené šance a pri otvorenej hre sme vyťahovali loptu z našej siete po tretí krát. Tak sme sa opäť po roku znovu rozlúčili už v štvrťfinále turnaja, čo nás mrzelo, ale akcia noc pred tým si myslím, že nemrzí nikoho :).