Vianočný turnaj

Za účasti tímov MIBA Capanegra, Ja DJ Mikuláš, Sparta BB a Spáči, sme stratili po prehre 2:4 body len v zápase s Capanegrou, ktorá využila najmä naše 2 veľké chyby v zápase a za stavu 0:3 sa dalo ťažko sústrediť na zvrat zápasu pri tak krátkom čase.

Turnaj prebiehal na Poľnohospodárskom učilišti, kde sa zišlo viacero kvalitných hráčov.

Naše výsledky:

Tigers United - Spáči 5:1

Po rýchlom inkasovanom góle sme si určite všetci spomenuli na vzájomný zápas zo zimnej ligy... História sa však neopakovala a my sme s prehľadom výsledok otočili v náš prospech a tešili sa z prvých dôležitých 3 bodov.

Tigers United - MIBA 2:4

Proti Capanegre sa vždy hrá ťažko. Zohratí, mladí, behaví chalani boli pri väčšine lôpt rýchlejší, dokonca aj pri našich rozohrávkach, z čoho aj rezultovali 2 góly. Hrozivý stav 0:3 sme upravili na 2:3 a cítili sme šancu vyrovnať, no pri rýchlej rozohrávke pred súperovou bránou sme loptu poslali hráčovi MIBY priamo na nohu a z rýchleho protiútoku bolo rozhodnuté - 2:4.

Tigers United - Sparta BB 4:2

Do tohto zápasu sme už vstupovali s istotou prvého miesta, ak dokážeme zvíťaziť a následne zvíťaziť aj s "Mikulášom". Bolo to v našich rukách, keďže Capanegra strácala body zbytočnými remízami. Tentokrát sme išli my ako prví do vedenia, vyhrávali sme už 3:1, súper len znižoval náš náskok na rozdiel 1 gólu. Za stavu 3:2 sme bránili výsledok, no nakoniec sme vsietili ešte poistku na 4:2 tesne pred koncom.

Tigers United - Ja DJ Mikuláš 6:2

Zápas o 1. alebo 3. miesto pre nás s tímom dobre vybaveným technickými a rýchymi hráčmi bol veľmi náročný, aj keď výsledok tomu nenapovedá. Dôležitosť 1 gólu sa ukázala ako kľúčová, keďže sme mohli začať viac brániť a viac hrať na protiútoky. Miestami sme však aj my pekne zakombinovali a pohrozili súperovi. Pri stave 3:0 sa zdalo, že je rozhodnuté a dohráme zápas bez väčších nervov. Opak bol však pravdou, vďaka 2 gólom (z toho 1 z penalty) sa za stavu 3:2 začal veľký tlak na našu bránu, keď súper začal hrať Power Play. Ustáli sme to a nasledovali tresty v padaní gólov z našej polovice ihriska do prázdnej brány.

Turnaj sme absolvovali v zostave: Hronský - Baranyai, Širka, Spišiak Šimon, Václavík, Majer, Spišiak Maťo

Všetci podali bojovný výkon na čele s Mišom v bráne, ktorý nás podržal hlavne v poslednom, najdôležitejšom zápase.

Na https://zimnaliga.webnode.sk napísali:

V pondelok na Štefana 26. decembra sa odohrali dva turnaje pod názvom "Vianočný turnaj".

Na prvom turnaji sa hrali vyrovnané zápasy, Tigers prehral jedine s mužstvo MIBA a skončili s 9 bodmi na prvom mieste. Druhý skončil tím Ja, DJ Mikuláš s 8 bodmi  a na tretom MIBA so 6 bodmi, po jednej výhre a 3 nerozhodných výsledkoch. Na 4. mieste skončili Spáči a posledná Sparta BB.

Diskusná téma: Vianočný turnaj 26.12.2011

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok