>>>Laso Cup 25.-26.6.2011<<<

Po pozvánke od organizátorov, vyrysovaní zostavy a dohodnutí dopravy sme sa rozhodli zúčastniť aj medzinárodného turnaja LASO CUP v dedinke Kněžpole pri Uherskom Hradišti, odkiaľ sme si nakoniec odniesli pohár za 1. miesto v PLAYOUT-u (vyraďovacie boje tímov v nedeľu, ktorým sa nepodarilo postúpiť zo skupiny v sobotu).

V sobotných bojoch sa nám nedarilo, zoznamovali sme sa s terénom, kde niektorí z nás po dlhom čase hrali na nie moc rovnom povrchu (organizátor priznal, že naše ihrisko zo 6-tich bolo najhoršie), no podmienky sme mali všetci rovnaké. Chýbalo nám aj fotbalové šťastie, keď sme v rozhodujúcom zápase o postup inkasovali gól na 1:1 asi 10 sekúnd pred koncom. Po výsledkoch 3:1, 0:3, 0:1, 0:3 a 1:1 sme so 4 bodmi obsadili 5. miesto v tabuľke, čo nám zaručilo len účasť v PLAYOUT, kde postúpilo najlepších 16 tímov z 5. a 6. miest tabuliek.

V nedeľu sme prešli turnajom bez zaváhania, dá sa povedať, že aj bez väčšieho trápenia, keď už v rozhodnutých zápasoch sme zahadzovali aj vyložené šance pred prázdnou bránou. Na našu hru sa dalo už aj pozerať, hralo sa kombinačne, a hlavne zo zabezpečenej obrany. Po výsledkoch 3:0, 3:0, 1:0 a 3:1 vo finále sme si odniesli pomerne veľký pohár.

Všetky zápasy sme hrali 2 x 8 minút, čo spolu činí v 144 minút futbalu.

Nezaostávali sme ani na večernej diskotéke, kde sme niektorí do neskorých nočných hodín zapíjali náš výlet, možno aj to pomohlo k zlepšeniu hry na druhý deň :).

Myslím, že to bola pre každého dobrá skúsenosť, a dalo by sa to nazvať aj krátkou dovolenkou. Odniesli sme si pár kultúrnych zážitkov, či už z diskotéky, cestovania, alebo aj slovné spojenia zo zápasov bratov Čechov (Moravákov).

Podľa stituácie sa možno zúčastníme tohto turnaja aj o rok.

Turnaja sme sa zúčastnili v zostave: Spišiak, Kohár (Sisep), Širka, Skubinčan, Zima (Simaček), Hríbik (CP Riečka), Hronský, Baranyai

Pre Šimona to zároveň bol rozlúčkový turnaj s Tigers United, keďže odchádza z tímu pre štúdium mimo BB.

Diskusná téma: Laso Cup 25.-26. 2011

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok