Pohár MÚMF 6. jún 2015

Pohára MÚMF sme sa zúčastnili už tretí krát, no znova sa nám ho nepodarilo vyhrať. Za účasti 4 tímov sme nakoniecskončili druhý, no aj napriek tomu sme sa kvalifikovali na Superpohár do Badína. Odohrali sme 3 náročné zápasy za sebou aj vďaka menšej únave niektorých hráčov z predchádzajúcej noci... Nestačili sme iba na Lazio, ktoré nás v poslednom zápase rozstrielalo.

Nastúpili sme v zostave: Hronský - Širka, Petrán, Šimiak, Václavík, Hríbik.

VÝSLEDKY:

Tigers United - FC 09 5:2 (3:0)

Zápas s FC 09 sa niesom v priateľskom duchu, keďže sme sa všetci poznali. Od začiatku sme mali zápas pod kontrolou, keď sme si vytvorili 3-gólový náskok. Dráma z toho nebola a tak sme pohodlne vyhrali.

Góly: Širka 2, Petrán 2, Hríbik

Hellius - Tigers United 1:8 (0:4)

Hellius nám vrásky na čele nespravil a v jasnom zápase v náš prospech sme dominovali vysokým výsledkom.

Góly: Václavík 4, Širka 3, Hríbik

Tigers United - Lazio 2:10 (0:5)

Zápas o prvenstvo na pohári sme nezačali dobre a rýchlo sme prehrávali rozdielom 3 gólov. Do polčasu to už bolo hrozivých 0:5. V druhom polčase sa nám aspoň 2-krát podarilo prekonať výborne chytajúceho brankára Lazia, ale po rovnakej kanonáde Lazia ako v prvom polčase sme po debakli 2:10 obsadili druhé miesto.

Góly: Širka, Václavík

Na MÚMF napísali:

V Jakube sa v sobotu odohral Pohár MÚMF za účasti 4 tímov, kde sa hralo systémom každý s každým (2x15 minút). Víťazom sa stalo Lazio, ktoré vyhralo všetky tri zápasy a kvalifikovalo sa na Superpohár do Badína. Účasť v Badíne si zabezpečil aj tím Tigers United, ktorý skončil na 2. mieste. Rozhodoval V. Kosec.