Urpiner Cup 9.8.2014

Turnaj sme absolvovali v užšej zostave, čo bol proti kvalitným tímom zrejme hlavný faktor nášho neúspechu. Zápasy sa hrali 1x15 minút.

Zostava bola nasledovná: Hronský - Širka, Skubinčan, Petrán, Václavík, Hríbik, (2 zápasy Šimiak).

Tigers Untied - MIBA 1:4

Mibu sme zaskočili rýchlym úvodným gólom v podaní Václavíka, no potom prevzali iniciatívu a nenechali nič na náhodu a zaslúžene vyhrali.

Tigers Untied - AFC Kamenitza 0:4

Druhý zápas sme opäť hrali so zdatným súperom, ktorý mal vo svojich službách hráčov z Openligy, či extraligovej Miby. Výsledok je však na priebeh zápasu krutý.

Tigers Untied - Jupi BB 3:2

Víťazstvo na turnaji prišlo až v treťom zápase, keď sa 2-krát presadil Hríbik. Pred koncom  Jupi vyrovnalo na 2:2, no pár sekúnd po rozohrávke a prečíslení 2 na 1 sa utešenou strelou do šibenice presadil Petrán.

Tigers United - Keram LC 3:4

Zápas s Keramom bol menej vydarený, siahali sme počas celého zápasu po bode, či dokonca troch, no za stavu 3:3 v poslednej minúte po skrumáži pred súperovou bránou sa nám nepodarilo dopraviť loptu do siete a z následného protiútoku 3 na 1 Keram rozhodol o svojom víťazstve 4:3.

Tigers United - TAMI 2:3

V zápase s druholigovým tímom TAMI nám už nešlo o nič, naopak TAMI by víťazstvo posunulo na postupovú 2. priečku, čo bolo v zápase aj poznať na výkone oboch tímov. Peknou strelou v zápase sa presadil Václavík, no hlavný faktor našej prehry bol nedôraz v bránení a chyby pred našou bránou.