Vianočný turnaj 27.12.2014

Vianočný turnaj pre nás znamenal ďalšiu prípravu, ktorú sme absolvovali vzhľadom na okolnosti veľmi úspešne. Po myšlienke urobiť 2 tímy nezostalo ani stopy, keďže nakoniec sme odohrali turnaj bez nášho brankára a po 2 zápasoch prišiel na striedanie Ondro Spišiak.

Zostava: Širka - Baranyai, Skubinčan, Spišiak Š., Václavík, Spišiak O.

Tigers United - Prima-dony 3:4

Tigers United - Mladosť BCF 4:4

Tigers United - Vítyaz Sásová 5:2

V tabuľke sme nezačali najlepšie, keď sme po 2 zápasoch mali len 1 bod. V poslednom zápase sme zabojovali a prekvapili istého postupujúceho z 1. miesta a nadelili mu 5 gólov. O našom postupe rozhodol fakt, že v poslednom zápase tabuľky Mladosť zvíťazila nad Prima-donami, keď ešte 2 minúty pred koncom nepremenil pokutový kop pri stave 2:2 za Mladosť  Mišo Čief, no nakoniec víťazný gól Mladosť dala a to nás vďaka skóre posúvalo do semifinále.

Semifinále:

Tigers United - Coma 1:1 (3:2 p.k.)

Vyrovnaný zápas sme išli do vedenia, ktoré sme však neudržali a o postupujúcom museli rozhodnúť penalty. Širka v bráne jednu chytil narozdiel od súperovho brankára a tešili sme sa z postupu.

Finále:

Tigers United - Vítyaz Sásová 1:4

Vo finále sme už ťahali za kratší koniec, no s dobrým pocitom aj napriek porážke sme tento turnaj ukončili. Mladí hráči súpera nás prevalcovali a nastrieľali viac gólov. Prvé miesto si Sásová zaslúžila za svoj výkon.